Kolejny Gameplay Trailer BF3

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

sielak2

Użytkownik
Użytkownik
Kolejny trailer z cyklu Błysk,Strzał,Na ziemie,Błysk,Buum


Nic tylko oglądać i czekać na następny za dwa dni i tak do premiery za ponad miesiąc!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

cptMichaaX

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
pieprzą mnie już te ich gameplay z tego BF. Siedzą nic nie powiedzą o becie tylko wypuszczają takie filmiki nic nikomu nie dające!
 

fukz91

Użytkownik
Użytkownik
Magicznie to wygląda :O Aż chyba kupię oryginał ..
 

patryk2828

Banned
Użytkownik
Nudzi mi się te bf . Wole cod'a niż te bf
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Nudzi mi się te bf . Wole cod'a niż te bf
Jeszcze nie grałeś i już Ci się znudziło? :D

Tym trailerem DICE pozdrawia wszystkich, którzy mówią, że w Battlefieldzie jest 'nudno' i nic się nie dzieje, a Call of Duty to akcja sama w sobie.
 

marcelgula17

Użytkownik
Użytkownik
Cóż mogę powiedzieć, gra wygląda naprawdę pięknie. Aż momentami żałuję że mam przerobioną konsolę. Do końca października jeszcze troszeczkę czasu...
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Jeszcze nie grałeś i już Ci się znudziło? :D

Tym trailerem DICE pozdrawia wszystkich, którzy mówią, że w Battlefieldzie jest 'nudno' i nic się nie dzieje, a Call of Duty to akcja sama w sobie.
Dokładnie o to chodziło a gameplay bardzo fajny a jeśli moździerze i akcja multi w nocy będą to jestem za.
 

randnd

Użytkownik
Użytkownik
Jeszcze nie grałeś i już Ci się znudziło? :D

Tym trailerem DICE pozdrawia wszystkich, którzy mówią, że w Battlefieldzie jest 'nudno' i nic się nie dzieje, a Call of Duty to akcja sama w sobie.
Wypowiadasz sie w kazdym temacie o BF i go bronisz :) Nie ma sensu. Jak ktos woli COD to i tak go kupi. Chociazby dla samych nowych misji w single :)
Ja do BF sie nie przekonalem - chociaz probowalem grac. Ale nie naciskam wszytskich ze CoD to bóstwo - a swietna gra jak dla mnie - gram w multi MW2 dla rozrywki do dzis
 

Baca

Użytkownik
Użytkownik
O kurde, szczena opada, w nocy wygląda to jeszcze piękniej niż w dzień, widać że starają się ożywić akcję a nie tak jak MW 3 w którym prośby użytkowników odbijają się jak od muru.
 

Arii

Użytkownik
Użytkownik
Filmik kręcony był podobno na wersji z xbox-a :)

Gra wygląda na prawdę pięknie :) jestem pod wrażeniem .Czekam na gameplay z wersji na naszej konsolce :)
 

Ridic_sv

Banned
Jak mam pre-order to właśnie jest dodatek powrót do karnad. Cieszy mnie to
To jest wersja konsolowa podobno będzie opcja rozciągnięcia obrazu na pełny ekran na ps3 i x360
 

darnokPL

Użytkownik
Użytkownik
Dawać Mi tą GRE KUR*A!!! :D
 

karix

Użytkownik
Użytkownik
Aby czekać na premierę :)
 

mrmarko

Użytkownik
Użytkownik
rozdrażnią mnie do niemożliwości tymi zapowiedziami... to nie sprawiedliwe ciągle jakieś zapowiedzi BF serducho tego nie wytrzyma i ni dociągnę do premiery :)
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Lubie to.
 

Jarek8821

Użytkownik
Użytkownik
Bardzo duzo akcji bedzie w bf'ie. Coraz bardziej jestem przekonany do zlozenia preordera:D

Sent from my HTC Wildfire S A510e using Tapatalk
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Świetnie to wygląda, ale pewnie to nie gameplay z konsoli... Mimo wszystko gra super się prezentuje, myślałem na początku że to multi, wtedy to bym od razu zdecydował się na BF 3 :)
 

cptMichaaX

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
nie wiem kto ma takie info że to z wersji X? Super by było i czekam na potwierdzenie lub nowy filmik z gameplay z xbox ale wydaje mi się że się nie doczekamy.
 

Fearo

Użytkownik
Użytkownik
Od razu widac, ze to nie gameplay z konsoli chociazby po wlaczonej teselacji, ktora widac na scianie jeszcze przed wlaczeniem filmiku.
Co nie zmienia faktu, ze i tak ********** to wyglada :)
 

Paster03

Użytkownik
Użytkownik
To jasne, ze na konsolach nie będzie takiego poziomu grafiki jak na pc, chociaż podobno wiele gorzej nie będzie co i tak nie zmienia faktu ze graficznie ta gra to majstersztyk i pułap dotąd na konsolach nieosiągalny (no może poza drugim crysisem), a MW 3 już na pewno startu do niego nie ma, zarówno pod względem grafiki jak i destrukcji otoczenia, ale co się dziwić jak jada jednym schematem i na jednym silniku od już chyba 4 części..... A moim zdaniem BF3 pozamiata MW nie tylko pod tymi względami, Call of Duty z odsłony na odsłonę jest coraz bardziej beznadziejne pod względem fabuły i gameplayu... Tak zawrotnego tempa, tak idiotycznie zachowujących się i wychodzących bez końca znikąd przeciwników, tak wyraźnie czekających na gracza skryptów i przekombinowanych akcji jak w Black Ops i MW2 dawno nie widziałem ;) a po zagraniu w Medal of Honor to wszystko co wymieniłem jest jeszcze bardziej widoczne.... Dla mnie osobiście ta grę trzyma tylko multi i nic więcej. I oby Battlefield namieszał porządnie na rynku to może i twórcy CoD zobaczą ze tej serii jest potrzebny solidny lifting a nie tylko kosmetyczne zmiany.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom