1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kolejny gameplay z NFS:The Run

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez wojtuśface, Czerwiec 10, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. wojtuśface

wojtuśface Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    YouTube - ‪Polygamia.pl: Need for Speed The Run‬‏
    Dotyczy tego samego odcinka gry,lecz nagrany w trochę lepszej jakości.

2. Lotnik421 Xbox One

3. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Pograłem w Hot Pursuita i już mam na najbliższe 5 lat dosyc serii Need For Speed. Nic się nie zmienia, tylko muzyka i główne menu. To jest chyba najbardziej komercyjna seria w historii gier komputerowych. Nie dosc, że mamy dwie gry z tej serii w roku, to jeszcze są cholernie drogie (+200 zł) oraz jeszcze nie widac żadnych konkretnych zmian między poszczególnymi odsłonami.

4. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Ja też dałem sobie spokój z NFS'ami. Od underground 1 do carbona mi się podobały. To co zrobili z tą grą później to dla mnie tragedia.

5. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mi już wystarczy tych "eNeFeSów". Teraz EA bierze przykład z Activision, i zamiast wydać jedną, super dopracowaną część na dwa lata, to robią masówkę żeby tylko kasy zarobić, a co za tym idzie, na przyszły rok wyprodukować kolejnego gniota. Jak już wyżej ktoś napisał - nowy NFS - nowe menu i inny soundtrack. Ja tylko dodam, że do całej tej "paczki bugów" dodadzą ze dwa auta za które zażyczą sobie odpowiednią sumkę. Kolejna gra obok MW3 której nawet nie spiracę.

W chwili obecnej jedyna dobra samochodówka na którą czekam to Forza 4.

6. madluxx

madluxx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    KATO
    Kolejna bida z nędzą.

7. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Sorry nie lubię aż takich hybryd, NFS się skończył na Carbon...

8. wojtuśface

wojtuśface Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  9. Jesters

Jesters Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Eh a myślałem że NFS wróci do klimatów Underground i Most Wanted to musieli dodać wysiadanie z samochodu i QTE które to jeszcze bardziej to niszczą, znów zawód

10. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Zacznijmy od tego że temat jest zły : "Kolejny gameplay z NFS:The Run" więc na chłopski rozum to jest inny gameplay niż był do tej pory do obejrzenia. A wcale tak nie jest. Tylko rzekomo lepsza wersja tego samego gameplayu..

Przechodząc do filmu to już raz napisałem, że ta gra już nic nie ma wspólnego z serią NFS. Nosi tylko tytuł NFS by fani kupili to coś chociażby, ze względu na to, iż w tytule jest logo NFS.
    To coś powinno być oddzielną grą nie mającą nic wspólnego z NFS.
    Z jednej strony cieszy mnie trochę fakt, że powracają do klimatów Undergorunda ale po filmiku można zaobserwować, że to uczucie jest mylne i ta gra w życiu nie będzie tak dobra jak stare poczciwe Underground.

11. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Tylko Forza 4 i F1 2011 (jeśli nie zbugują jak ostatnio) mnie teraz interesuje. Do tego czasu gram w Dirt 3.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum