1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kolejny kilogram plotek o Yeti... znaczy Grand Theft Auto V

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez $evik, Marzec 13, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. $evik

$evik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

Tydzień bez plotek na temat Grand Theft Auto V, to tydzień stracony. Dlatego przedstawiam kolejne poszlaki, które wskazują na to, że Rockstar coś robi.

I tu powinno się pojawić takie WIELKIE COŚ, bo tak naprawdę to może być wszystko. Oczywiście wiele osób wiąże pojawiające się informacje z Grand Theft Auto V i trudno się im dziwić. Okazuje się, że kolejne studia związane z Rockstar zatrudniają ludzi do pewnych, jak zwykle tajemniczych, projektów. Rockstar North, czyli ekipa odpowiedzialna za GTA, szuka utalentowanego programisty, który miałby pracować przy projekcie związanym z kilkoma platformami.

Rockstar New England szuka programisty znającego PlayStation 3 do pracy przy tytule AAA oraz programisty fizyki, który będzie odpowiedzialny za wszystkie jej aspekty w powstającej grze. Do tego można dorzucić Rockstar London, które również poszukuje programisty odpowiedzialnego za gameplay do tytułu na PS3 i Xboxa 360. W końcu Rockstar RAGE, czyli ludzie odpowiedzialni za silnik graficzny napędzający m.in. GTA, szukają, uwaga, programisty do prac przy rozwiązaniach sieciowych.

Jak widać sporo tego jest, choć fakt, że firma szuka pracowników specjalnie zaskakujący nie jest. Kiedy w końcu Rockstar powie nad czym pracuje? Dobre pytanie, choć nie chcę się bawić w jasnowidza.

Przeczytaj również o poszlakach GTA V - GTA V€“ kolejne poszlaki na temat gry | => Gamezilla.pl

źródło : Gry PC, gry PS3, gry Xbox 360, newsy, recenzje, screeny, trailery - PC, PS3, X360 => Gamezilla.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. Szpaner94

Szpaner94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jeśli niby Ci pracownicy mieli by pracować nad GTA, to nie ma co się spodziewać V w tym roku... W ogóle nie wydaje mi się, że w tym roku wydadzą nowe Grand Theft Auto. Sądzę, że najwcześniejszy termin to I-II kwartał 2012. Ciekawe też, czy myślą o następnych next-genach.... Może chcą wydać od razu na PS4 i Xbox'a 3 ?

Who knows, who knows...

4. Galba

Galba Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Oby nie:D bo nie wiem czy znów kupię x'a bo powoli trzeba by odchodzić od gier:p niestety to nie będzie takie łatwe :)

5. $evik

$evik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Prace nad GTA V już trwają, więc pomyśl, jak mieli by tą grę zrobic na PS4 i Xbox 3... Przecież na razie nikt nie zna parametrów i bebechów PS4 i Xbox 3 (o ile takowe istnieją)
    Jako analityk z branży, myślę, że tą grę zapowiedzą na Gamescomie, a premiera będzie na początku 2012.
    Acha, ta gra nie może nazywac się GTA V, ponieważ na każdą generacje konsol i komputerów wychodzi tylko JEDNO GTA z numerkiem (drugie ma zawsze podtytuł, np San Andreas.)
    pozdrawiam

6. Szpaner94

Szpaner94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

I-półrocze 2012 wydaje się najbardziej prawdopodobne z wielu powodów.
    Z kolei fakt, że dopiero dziś zaczynają zatrudniać ludzi od enginu może trochę mylić. Niemniej jednak przy GTA IV pracowało tak dużo osób, że to może nic nie oznaczać.

Specyfikacja next-genów (o ile takie istnieją) jest na pewno prognozowana, lub nawet znana, z tym że tylko dla producentów i ogólnie pojętych ważniaków. Wątpliwe żeby nowe Grand Theft Auto było przeznaczone jako "tytuł startowy" dla nowych konsol, ale trudno uwierzyć, że M$ i Sony tak długo odwlekają premiery swoich konsol...

Jeśli już, to V ukaże się na obecne konsole, jak i te przyszłe, tak aby zyski były możliwe największe.

7. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    martwi mnie to, że dopiero teraz szukają ludzi, GTA już powinno byc conajmniej w 75% skończone..

8. Arethon

Arethon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bochnia
    Mi tam do GTA 5 jest niespieszno po drodze jest wiele tytułów, które warto zagrać a GTA 5 napewno jest juz przynajmniej w 50% zrobione takie sa moje przepuszczenia

9. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Ja myślałem że już to GTA jest już prawie gotowe na wydanie :p Mam nadzieję na premierę w listopadzie/grudniu tego roku

10. meelman

meelman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Ostatnie GTA jakoś nie przyciągnęło mnie do siebie, może to będzie bardziej interesującym tytułem. Poczekamy zobaczymy.

11. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Ja stawiam ( i życzę sobie tego) , że na tegorocznym E3 Rockstar zapowie następne GTA ( napewno to zrobi jeśli na tę generację ma wyjść) i gra wydana zostanie pod koniec tego lub do maja przyszłego roku. Również znudzony powoli staję się grami ( 20 lat na karku robi swoje) i w sumie to ostatnia gra , w którą chciałbym zagrać na X360. Nie wiem , może poprostu nuda w tej branży jest , że coraz mniej grać się chce , albo ja już z tego wyrastam. Może wrócę do gier na następnej generacji , teraz zamierzam trochę ( pewnie nie na zawsze) odstawić wirtualny świat i zająć się ważniejszymi sprawami. Mam nadzieję , że to GTA warte będzie tego , aby tyle czekać na nie. Ostatni rok z konsolą się szykuje , he , he... Mam nadzieję , że będzie świetna zabawa.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum