1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kolejny problem z IHAS

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Seeward1, Październik 25, 2012.

1. Seeward1

Seeward1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Czaniec, Poland
    Witam.

Nie jestem swiezakiem. Kupiłem juz przerobiona nagrywarke IHAS rev. B i tak:

wypalilem Spec Ops i smiga elegancko. Wypalilem Wiedzmina 2 (1 plyte) i smiga elegancko.

Wypalilem Dishonored i ZONK - wyczysc plyte. Podczas nagrywania IMGBurnem nie wywala bledow, wszystko idzie ladnie do konca. Pierwsze dwie gry zainstalowalo na hdd a Dishonored juz nie.

Mam LT 3.0 oczywiscie. Plytki Platinum. Wiem wiem powiecie Verbatim. Ale skoro pierwsze dwie odpalilo to dlaczego Dishonored na DWOCH plytach mi zkaszanilo ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. br0nek.

br0nek. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Nowa Deba, Poland
    nic nie poradzisz. mi instaluja sie na dysk tylko i wylacznie gry na verbatimach. nagrywalem na tdki i platinumy, niby wszystko spoko, nagrywa w 100%, weryfikacja pomyslna, ale przy instalacji 'przetrzyj plyte'. sam nie wiem od czego to zalezy, ale co zrobisz. wazne, ze gra jest za 5zl, a nie za 200 ;P

4. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    mi z kolei wszystko idzie na VAKOSS za 1.89zł.. nagrywam x4 z OPC bez weryfikacji i wszystko zawsze idzie tak jak ma iść ;) ja wyrzuciłem tylko 3 płyty przy Sleeping Dogs ale prawie każdy miał ten problem i w tym przypadku musiałem Verbatima kupić.

5. katido

katido Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Pabianice
    Bo platiuniumy trzeba odpowiednio ustawic w eppromie i img burn jest stosowny poradnik na forum :D

Wczytywanie...

Poleć forum