1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kolejny rekord w demie Bulletstorm

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Dzokej, Luty 13, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Dzokej

Dzokej Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Namysłów

Dzisiaj został pobity dotychczasowy rekord w demie Bulletstorm. Tym bardziej jest się z czego cieszyć, ponieważ nowy wynik został ustanowiony przez polaka.

RoosterPL, bo tak nazywa się rekordzista na konsoli x360 prawdopodobnie wycisnął już ostatnie poty z dema Bullestorm. Gdy sam próbowałem zdobyć jak najwyższy wynik to wychodziło mi to średnio. Zastanawiałem się jak to jest możliwe, ponieważ po wielu próbach nie mogłem znaleźć nowego Skillshot’a . Jednak dzisiejszy rekord mile mnie zaskoczył. Próg 25 tysięcy punktów był dla wielu czymś ostatecznym, na szczęście Polak potrafi!

Mam nadzieję, że wynik 25 050 punktów utrzyma się na pierwszym miejscu i RoosterPL wygra w konkursie. Nie pozostaje nam nic innego jak życzyć powodzenia, albo… wziąć sprawy w swojej ręce.

2. Lotnik421 Xbox One

3. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Ja mam 19980 i nie mogę więcej...
    Ale koszuleczka będzie! :D

4. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    a ja w to nie grałem i nie żałuję :) jeszcze jeden temat o Bulletstormie i chyba zarzygam monitor..

5. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Nie grałeś - nie komentuj. Nie ocenia się książki po okładce ^^

6. Kuba2255PL

Kuba2255PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    To ja nie wiem jak ty to robisz(Qwertaj),chociaż w sumie ja nie próbowałem wymasterowac czegoś większego :D

7. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Tylko pogratulować i cieszyć się że to Polak :D

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.