1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kolejny rok, kolejna część Need for Speed i Medal of Honor.

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez QwerTaj, Styczeń 12, 2012.

1. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Nie ma się co oszukiwać – zaskoczeni nie jesteśmy. Każdy z nas dobrze wiedział, że ten dzień kiedyś nadejdzie, ale przynajmniej teraz mamy pewność, że kolejne części Medal of Honor i Need for Speed to pewniak.

Need for Speed to flagowa seria EA, więc co by się nie działo, prędko z niej twórcy nie zrezygnują. Nawet, jeśli gry zawodzą, to i tak prędzej czy później doczekamy się bardzo dobrej odsłony, bo pogrzeb cyklu oznaczałby sporą stratę, a mało kto lubi, jak mu pieniądze uciekają z portfela.

To samo można powiedzieć o Medal of Honor. Wprawdzie ostatnio mieliśmy długą przerwę, którą zakończył współczesny Medal of Honor, ale właśnie z tego względu należało się spodziewać kolejnych odsłon. W końcu reaktywacja, a po chwili zabójstwo? To bez sensu. Poza tym EA otwarcie mówi, że musi mieć kogoś, kto będzie kąsał Activision i Call of Duty w czasie, gdy tworzyć się będzie kolejny Battlefield - taką rolę przypisano właśnie Medal of Honor.

Czyli rewelacjami wygłoszonymi przez sklep GAME zaskoczeni nie jesteśmy. A to właśnie oni jako pierwsi zdradzili, że widzieli na prezentacji EA nowe Medal of Honor i trzynastą część Need for Speeda, dodając, że 2012 rok zapowiada się dla EA świetnie. Pożyjemy, zobaczymy.

Na Medal of Honor aż tak bardzo nie czekam, ale nowy (i przede wszystkim dobry) Need for Speed to coś, w co chciałbym zagrać. The Run mimo wszystko rozczarował, więc EA, proszę, zróbcie coś na miarę Undergroundów.​

źródło - Gamezilla​

Obiema 'ręcami' się podpisuję pod tekstem redaktora. NFS na miarę Undergrounda (bez znaczenia któreg) byłby czymś epickim, czymś, na co wiele osób czeka. Nowy MoH? Chętnie sprawdzę! Ostatnia część nie była, w moim odczuciu, aż tak tragiczna, a jak to redaktor już powiedział - coś 'kąsać' Call of Duty musi ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    te medale i call od duty da się pograć a needy robi się żenada i porażka

4. finer

finer Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    hehe znów będzie odgrzewany kotlecik w postaci medal of honor :) oczywiście fani battlefielda temu zaprzeczą, no ale kit z tym :D
    Frostbite w need for speedzie pozuje pieknie swoje mozliwosci. Ale sama gra nie jest juz tak fajna (w 2 godziny przejechac 5000km? no dobra)

5. mad_d2

mad_d2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ostrów Mazowiecka
    i kolejny raz nie kupie tych obu gier, bo są do **** hehe. Ten nowy Need to juz totalna kaszana 50zł bym za nią nie dał poprzedni Need był jeszcze całkiem spoko bo Criterion go robił wieć nei miałęm o niego obaw ale ten The Run pożal sie Boże. Medala moj kolo przeszedł w 4 godizny na hardzie wiec tez napewno go nie kupiecoraz gorze te gry robią zamiast coraz lepsze yhh.

6. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    zapewne nowy Shift, ciekawe czy będa nadal kartonowe samochody :/
    Nowy MOH, nie wypowiem się dopóki nie pokażą gry.

7. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Marzy mi się aby wyszedł NFS U3 poprzednie części wymiatały.

8. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    W sumie mnie nie dziwi, odgrzewane kotlety w modzie :D Niech lepiej Medal wróci do WWII i walki z nazi :)

9. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Activision najbardziej w tym roku powinien obawiać się wg. mnie Medal of Honor, bo byli szefowie Infinity Ward się za niego biorą (wiadomo którzy).

10. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    A oni, Respawn, nie pracują czasem nad swoją własną grą, również dla EA?

11. Rider112

Rider112 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18

I znów będzie odgrzewany kotlecik w postaci Call of Duty :)

12. wattPL

wattPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Medal of honor może ulec znacznemu ulepszeniu, sądząc po ludziach ktorzy nad nim pracują.

13. ratajek

ratajek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    I może na marzeniach sie skończyć. "The Run" też był od studia co robiło undergroundy I co? i **** totalna klapa.

14. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    NFS? Gier wyścigowych nie lubię, więc na pewno nie znajdzie się w mojej kolekcji. Co do MoHa, to będzie to jedyny godny konkurent (póki co) CoDa, więc informacje o nim będę śledził na bieżąco. Pamiętam news, w którym twórcy MoH wypowiadali się, że poprawią wszystkie błędy z poprzedniej odsłony, która jak wiemy, najlepsza nie była. Pamiętajmy, że nowy MoH to bardzo dużo konkurencja dla CoDa, który w roku 2011 już bardzo odczuł starcie z innym FPSem EA (doskonale wiemy jakim :)), więc twórcy nowego CoDa będą musieli wziąc się solidnie do pracy, i stworzyc coś naprawdę dobrego i innowacyjnego. Nie ma nic lepszego na rynku niż konkurencja.

15. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Ja już chyba straciłem nadzieję.

Co do NFSa, panowie z EA powinni przemyśleć swoje plany związane z tą serią, bo robi się nieciekawie. Hot Pursuit to był duuuży skok w przód, ale The Run... wiedziałem, że Black Box nie podoła.

16. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    O taak Shift 3 :) Czekam na tą gierkę :D

17. Kuba5522

Kuba5522 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Siostro,tlenu... Gość gra w Call Of Duty,i pisze na forum że Medal Of Honor to znów będzie odgrzewany kotlecik,no facepalm...Nie wiem czy wiesz,ale Cod-y wychodzą co roku,a ostatni medal wyszedł 2010,a przedtem 2006 albo 2007 (sory nie pamiętam,początki generacji) ,no ale przecież to będzie kotlet...Nie mówiąc o tym,że nie mamy pojęcia jak będzie wyglądał,a cody za wiele się nie zmieniają. PS:Nie mam nic do cod-a,mimo że wole bf-a,no ale takie posty...

18. CrysiserPL

CrysiserPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Brodnica
    Dobrze by było gdyby w Medalu trochę kampania dłuższa była.

19. SoTeR

SoTeR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bytom
    W Medal idzie sobie jeszcze pograć ale NFS to już kicha

20. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Ja gdzieś czytałem że za MoH sie biorą... pewnie jakieś pierdoły, bo wcześniej czytałem, tak jak napisałeś, że Respawn robi grę 'pod opieką' EA.

21. stawik997

stawik997 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Hmmmm zastanawiające że wydają gry które przyniosą im dużo $ Nie spodziewałem się takiego ruchu po nich...

Wczytywanie...

Poleć forum