1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kolejny sequel Resident Evil

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez garibaldi, Marzec 29, 2011.

1. garibaldi

garibaldi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Znany wszystkim producent Capcom kojarzący się nam m.in. z takimi produkcjami jak: Street Fighter, Dino Crisis, czy Devil May Cry zapowiedział, iż ich prawdopodobnie najbardziej znane dzieło doczeka się kolejnej kontynuacji. Mowa tutaj o kolejnej części znakomitej serii Resident Evil, która wg. wydawcy ma wraz z premierą sprowadzić serię na nowy kierunek. W Operation Raccoon City rozgrywka będzie prowadzona z perspektywy trzeciej osoby. Warto zacznaczyć, że będzie to „team based shooter” zrywający z powszechnie znanymi definicjami.

Gameplay będzie stanowił połączenie wydarzeń z Resident Evil 2 i 3 z mrocznym klimatem uniwersum. Sequel ma dać nam dreszczyk emocji podczas toczących się na ekranie akcji, kiedy to gracz zostanie postawiony w obliczu hord zombie, Bio-organicznych broni i tajemniczego „trzeciego elementu” mającego być innowacją tworzącą nowy styl wśród gier tego typu.

Akcja toczy się we Wrześniu 1998 roku po raz kolejny w znanym dobrze Raccoon City. Korporacja Umbrella stworzyła elitarną ekipę mającą na celu zatarcie wszelkich dowodów wymknięcia się wirusa T oraz zabicie wszystkich ocalałych. W obliczu tego planu rząd USA powołuje swoich własnych ludzi, którzy mają zwalczyć jednostki Umbrelli wyjawiając ich plany zniszczenia dowodów wybuchu epidemii. Gracz wciela się w rolę żołnierza ochrony korporacji Umbrella przemierzającego Raccoon City na własną rękę lub w czteroosobowej drużynie kooperujących ze sobą graczy. Pomijając wrogów powracających ze starszych części serii przyjdzie nam się zmierzyć z ulubionymi postaciami fanów, jak np. z Leonem S. Kennedy’m będącym na naszej liście „do odstrzału”. Przyjdzie nam przeżyć jeszcze raz wydarzenia z 2 i 3 części Resident Evil, co pozwoli nam na napisanie nowej historii miasta.

Źródło: Kolejny sequel Resident Evil

2. Lotnik421 Xbox One

3. Gelevera

Gelevera Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lędziny
    Ja bym tego sequelem nie nazywał, ale dobra dosyć wymądrzania się. Mam nadzieję że gra będzie trzymać poziom 2 i 3 bo od dłuższego czasu żaden RE nie sprostał mym oczekiwaniom.Pozdrawiam

4. ariel111c

ariel111c Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Oby ten "sequel" trzymał poziom chociaż 5-tej części. Technika i możliwości idą błyskawicznie do przodu a gry z dnia na dzień coraz gorsze :/

5. MixMachine

MixMachine Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    KnO
    oczywiście przy tłumaczeniu informacji ktoś pominął, że to ma być multiplayer-shooter...

6. RSA

RSA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tez to gdzies czytalem, zobaczymy co to z tego wyjdzie. Jak bedzie trzymac klimat z 2 to kupuje odrazu.

7. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Na obrazkach wygląda jak stare RE w HD :) Z chęcią w to zagram, stare historie widziane z innej perspektywy.

8. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Styl rozgrywki z RE 5 mi odpowiada Racoon City też mogłoby mieć taki :)

9. RSA

RSA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    To chyba nie grales w 1 lub 2 lub 3 !

10. MixMachine

MixMachine Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    KnO
    Hyh, dobrze, że mam ds'a, mogę sobie odświeżyć część 1 ;) bo te nowe to fakt, kiepskie :p
    Kiedyś za młodu, to było coś, pograć w 1, 2 na psx :D a jak teraz chcą to przenieść do rozgrywki sieciowej, to ja raczej pasuje, nie dość, że mam bana, to do sieciowej rozgrywki mam l4d.

11. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Grałem i były cholernie trudne ale i wciągające... Co więcej gameplay z RE 5 jest bardziej przystępny więc ze względu na casualizację zrobią podobnie

12. brook1234

brook1234 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    RE 5 oraz 4 do poprzednich części to się myją, i każdy kto grał w 1,2,3 wie jak jest ten klimat a 4 i 5 dla mnie porażka 5 kupiłem i pograłem trochę i leży do dziś jakoś nie mam ochoty na ta grę, nie ten klimat jak dla mnie gówno

13. eSKaeN

eSKaeN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lębork
    Dokładnie. Jakieś czarnuchy, którym coś zamiast głowy potem wyskakuje? Średnio. Najmilej wspominam 2. i 3. część serii. Podczas ich przechodzenia często ręce mi się trzęsły a serce waliło jak oszalałe.

14. devil12

devil12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Bez przesady - co-op jest w 5 jednym z jalepszych w obecnej generacji.
    Każdego Residenta łyknę bez popitki :)
    Cały czas pogrywam w nocy w RE 1,2 i 3 na PSP - jak ktoś ma PSP to musi spróbować - na tej konsolce gierki z PSX-a wyglądają świetnie.

15. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    To Ty chyba nie grałeś w Silent Hill 1....

16. eSKaeN

eSKaeN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lębork
    Też grałem. Klimat soczysty był i ta muza ... Najbardziej pamiętam akcje w szpitalu i bieg w jakimś tunelu pod miastem. Kilka razy musiałem to przechodzić, bo emocje sięgały zenitu :)

17. n88

n88 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja juz sie niemoge doczekac. O nowym RE dowiedzialem sie z tydzien temu ale juz bym chcial miec je w swoich lapskach. Moze niekazdego zadowoli i napewno nie powtorzy sukcesu 1-3 ale ja w to bede gral az do bolu :)
    Pozdrawiam RE Maniakow!

Wczytywanie...

Poleć forum