Kolejny świeżak, kolejne problemy

simoneko

Świeżak
Świeżak
Cześć, od razu nadmieniam, że jestem kompletnie zielony, więc prosiłbym nie mówić skrótami i terminami, bo po prostu nie zrozumiem ;P Do rzeczy: do chwili wyjścia gier xdg3 nie wiedziałem, że w ogóle jest takie coś jak abgx360, zawsze uśywałem wave patchera, patchowałem do odpowiedniego wava, problem rozwiązany, gra działa. Również spaczowałem tak Fable 3, nie wiedząc nic, że ta gra niby ma to zabezpieczenie AP 25, a jednak chodziła mi normalnie. Potem wyszły gry z xdg3, dowiedziałem się, że muszę mieć nowy soft, wgrałem, spróbowałem wypalić grę - nie działa. Zakupiłem teraz nagrywarkę LITEON iHAS124-19 B, nagrałem grę - to samo, czarny ekran... Z ciekawości włożyłem Fable 3 do konsoli, zaskoczenie, również nie działa, a przed wgraniem softa działało. Przekopałem się już przez MASĘ poradników, robiłem wszystko co sie dało, bez skutku. Zmarnowałem już nie wiem ile płyt i nerwów. Bardzo proszę o pomoc.
 

mlodzik13

Użytkownik
Użytkownik
A więc tak :
1. masz przerobiony napęd IHAS ??(PC)
2. każdą gre z xgd2 typu FABLE III musisz spatchować nowym abgx
 

KamQiX

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
1. Jaką masz przeróbkę ?
2. Przez jaką wersję abgx360 przepuszczasz gry ?
3. Na jaką płytę nagrywasz gry i z jaką prędkością ?
 

simoneko

Świeżak
Świeżak
mlodzik13:
1. kupiłem z tej aukcji LITEON x24 iHAS124-19 B iHAS 124 +NERO XBOX360 MOD (2039348207) - Allegro.pl - Wi
napisane, że wszystko jest już zrobione, żeby można było nagrywać
2. tak jak mówie, kiedys patchowałem tylko wavepatcherem i działało na starym sofcie, teraz ****. i jeszcze chciałem przpeuścić przez abgx call of duty: black ops, oto co wyszło: http://img718.imageshack.us/img718/9267/123pze.jpg
przepuszczałem kilka rayz, cały czas to występuje, przy nagraniu efekt ten sam - czarny ekran


kamiqix:
1. jeżeli chodzi o soft to 2.0
2. wersja 1.0.6
3. oczywiście verbatim, 2.4x
 

KamQiX

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Gry, które posiadają XGD3 nie mogą być przepuszczane przez abgx 1.0.6, ponieważ on do tych gier dogrywa ' Topologię ' która uniemożliwia granie na LT+2.0
Jeżeli jesteś posiadaczem LT+2.0 to gry posiadające XGD3 musisz skanować starszym abgx'em :)
Gry, które zostały już przeskanowane wersją: 1.0.6 musisz pobrać od nowa :/ Chyba że masz kopię spakowaną w WinRar'ze :)
 

simoneko

Świeżak
Świeżak
O proszę :eek: W takim razie jaka to może być wersja? I jak to jest z tymi grami AP 25? mimo, że przepuszczam przez abgx i wszystko jest dobrze, to jednak obraz czarny i koniec.
 

KamQiX

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
O proszę :eek: W takim razie jaka to może być wersja? I jak to jest z tymi grami AP 25? mimo, że przepuszczam przez abgx i wszystko jest dobrze, to jednak obraz czarny i koniec.
Najlepsza wersja abgx'a do LT+2.0 to v1.0.5... Z tymi grami AP25 to też nie wiem do końca co jest grane... :|
 

simoneko

Świeżak
Świeżak
No to teraz mam bardzo ciekawy problem, bo w jaki sposób bym jaka grę nie paczował 1.0.5 to pojawia się coś takiego: http://img856.imageshack.us/img856/6367/123rdr.jpg a w identyczny sposób jeszcze raz zainstalowałem po tym 1.0.6 i wszystko gra...
 

radzi23

Użytkownik
Użytkownik
Najlepsza wersja abgx'a do LT+2.0 to v1.0.5... Z tymi grami AP25 to też nie wiem do końca co jest grane... :|
Mam ten sam problem. Możesz napisać jak powinien abgx 1.0.5 skonfigurowany w tej sytuacji?
 

edward24

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
@ simoneko

Najlepszym rozwiązaniem będzie wrzucenie LT3.0, wtedy używasz nowego abgx'a i nie ma problemu.
 

simoneko

Świeżak
Świeżak
Troche nie bardzo mi to pasuje, bo niedawno zaktualizowalem do 2.0 ;p no ale jak mus to mus... Ale z tego co widzialem, to i z lt 3.0 tez maja ludzie problemy z tym xdg3, na pewno to pomoze? Tak jak mowie, nie chce znowu kasy wydawac na cos, co ma nie dzialac.
 

Kakashi

Banned
nie mają problemów tylko nie doczytają jak to trzeba nagrywać póżniej i co trzeba zrobić przed nagrywaniem z grą .z ap25 to musisz nie mieć cichej z live lub dasha 14xxx i dobrze dograć patche do danego dasha i lt bo tak ci to nie pójdzie, czarny ekran to żle dograne patche lub nie właściwe
 

simoneko

Świeżak
Świeżak
To mowisz, ze lt 3.0 pomoze?
Gdzie moge sprawdzic wersje dasha?
 

Kakashi

Banned
pomoże napewno ,ustawienia dane o konsoli i w tym monicie co się pokaże litera d :)
 

radzi23

Użytkownik
Użytkownik
ja nagrywałem gry img burnem (sport kinect sezon two, pes 2012, dance control 2) i wszystko pięknie działa. Natomiast dziś nagrałem battlefielda 3 i komunikat "nie można odczytać płyty". Z tego co doczytałem (świeżak jestem) to przez nowe zabezpieczenie XGD3. I pytanie (o ile dobrze doczytałem) to taką grę trzeba odpowiednio spatchować abgx360. Mam LT +2.0 (dashoborda nie sprawdze bo jestem w pracy).
 

simoneko

Świeżak
Świeżak
W takim razie mam dasha 2.0.1346.0, czyli rozumiem, ze AP25 nie odpale i nie da sie z tym nic zrobic?

radzi:
przeciez sam ledwo co o to pytalem :| musialbys spatchowac abgx 1.0.5 ale nie zrobisz tego, bo Ci nie odczyta pliku xgd 3, dlatego trzeba zaktualizowac lt do 3.0 i patchowac abgx 1.0.6
 

radzi23

Użytkownik
Użytkownik
W takim razie mam dasha 2.0.1346.0, czyli rozumiem, ze AP25 nie odpale i nie da sie z tym nic zrobic?

radzi:
przeciez sam ledwo co o to pytalem :| musialbys spatchowac abgx 1.0.5 ale nie zrobisz tego, bo Ci nie odczyta pliku xgd 3, dlatego trzeba zaktualizowac lt do 3.0 i patchowac abgx 1.0.6
przyjąłem. Czyli poza LT+ 3.0 nie ma rozwiązania?
 

psilon

Użytkownik
Użytkownik
z grami XGD3 nic nie robicie tylko odrazu nagrywacie o ile nie macie 'cichej aktualizacji' i wcześniej nie dograliście topolog data do obrazu nowym abgx'em
 

simoneko

Świeżak
Świeżak
tak tez probowalem robic, gra sie w ogole nie odczytuje, nawet sie nie wyswietla jaka gra jest w konsoli, tylko napis "zagraj w gre", kiedy zatwierdzam to na chwile robi sie czrany ekran a potem od razu do menu glownego mnie wyrzuca
 

psilon

Użytkownik
Użytkownik
z tego co czytam to po przeróbce na LT2.0 jeszcze żadna gra Ci się nie odpaliła ?
 

Do góry Bottom