Kolejny teaser Assasin's Creed Revelations już jest!

Jesters

Użytkownik
Użytkownik
Kolejny, trzeci już teaser wylądował w sieci :D

Teaser #3



Teaser pozostawiam wam do rozmyśleń. Macie już coś ? :D


Jeżeli ktoś nie oglądał wcześniejszych:

Teaser #1


Teaser #2


żródło moje
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

dziend0bry

Użytkownik
Użytkownik
Aaaaaaaa, ładnie, ładnie <3
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Aaaaaaaa, ładnie, ładnie <3
Co jest tak ładnego, bo ja tam nic nie widzę? :rolleyes:
 

Marszal95

Użytkownik
Użytkownik
Właśnie, nic ciekawego. Ja to czekam na jakiś pierwszy gameplay lub filmik z gry żeby poznać więcej szczegółów dotyczących gdzie się akcja będzie działa, w jakim czasie i kim będziemy grać.
 

Nafta-Katowice

Użytkownik
Użytkownik
żenada

nic nie ma na tym filmiku tylko jakies po****** miganie itp ;|
 

RaaDeeK

Użytkownik
Użytkownik
też uważam że do kitu. Zamiast wypuścić normalny trailer, to robią takie g.... Niby AC to taka zagadkowa seria, ale bez przesady, wystarczył jeden taki lipny filmik.... a oni już z trzecim wyjeżdżają :/
 

Don Joinciano

Użytkownik
Użytkownik
Właśnie wypuszczają 10 sekundowe filmiki po to, by zachęcić ludzi do myślenia (co niestety jak widać ciężko niektórym przychodzi...) a także podbudować napięcie. Najpierw dają Altaira, zamek z Masjafu, potem dysk z Fajstos a teraz Hagię Sofię. Te elementy się w jakiś sposób łączą. Jeśli Ubi w takim tępie będzie dawać nam kolejne teasery to wkróce dowiemy się co i jak. Nie wspominając, że E3 za miesiąc. ;)]
Nie trzeba płakać.
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
Mam wielka nadzieję że pogram Altair'em
 

cptMichaaX

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
powiem wam że jaja sobie robią!! Ale durne to!!
 

Krawol

Banned
Użytkownik
jak babilon jakiś :D
 

neo937

Użytkownik
Użytkownik
Na stronie CDA trochę rozszyfrowali dat itp, niektórzy również przypuszczają że będzie się grało przodkiem Lucy. Co do dat:

11 stycznia 1165: Prawdopodobnie narodziny Altaira, który zgodnie z datą miałby 26 lat podczas akcji Assassin's Creed
24 czerwca 1459: Narodziny Ezio
6 listopada 1494: Narodziny Sulejmana Wspaniałego, sułtana Imperium Osmańskiego
10 września 1509: Stambuł nawiedzony przez trzęsienie ziemi, zwane Mniejszym Dniem Sądu Ostatecznego; śmierć tysięcy ludzi i zniszczenia dziesiątek meczetów
15 czerwca 1511: Jedyna nierozszyfrowana data
26 maja 1512: Śmierć Bajazyda II, sułtana Imperium Osmańskiego

Więc myślę że w trójce będziemy poszukiwać kolejnego "Piece of Eden" w Turcji i w dalszym ciągu będziemy grać przodkiem Desmonda.

W Prawdzie w Brotherhoodzie czy dwójce było "znajdź Ewę" czy coś takiego, więc może dlatego co niektórzy uważają jakieś pokrewieństwo między Lucy a Desmondem, jednak ja uważam że gdyby Lucy była asasynem, miała by orli wzrok tak jak Desmond i nie była by zadźgana na końcu Brotherhooda. Chociaż co do zadźgania i ponownego odrodzenia też są różne teorie.

@UP: Teraz na zakonie AC znalazłem takie zdanie: "Na świecie pozostały jeszcze przynajmniej trzy Jabłka, będące trzema Boskimi Jabłkami z greckiej mitologii. " Patrząc na dysk z Fajstos ma kształt okręgu i skrywa tajemnice tak samo jak okrągłe jabłko Edenu. Aktualizując wcześniejsze zdania - Będziemy szukać kolejnego Jabłka w Turcji (?).
 

razor7

Użytkownik
Użytkownik
Moja "teoria":

@Up: Widzę, że ktoś już mnie wyprzedził.


Czy miecz Sulejmana Wspaniałego nie przypomina wam innego miecza?
http://turcjawsandalach.pl/content/pałac-topkapı-galeria-zdjęć
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
neo937 i razor7 ej boscy jesteście <3 A ja myślałem że jestem ogromnym fanem serii AC, ale nie mam głowy do takich zagadek :F

Fakt faktem że dają nam jakieś poszlaki, tylko czy my je dobrze odbieramy? No wiecie, czy np w 3 teaserze ta Hagia Sophia, oznacza że gra będzie się działa w Stambule czy może, po prostu jakiś mały spin off czy krótka historia się pojawi odnośnie Turcji czy czegoś... Bo przecież na poprzedni teaserze "ponoć" były mury Masjafu, było ostrze Altaira (na bank jego, bo Ezio miał metalowy ochraniacz na ostrzu, Altair skórzany), no i dysk z Fajstos, który wskazywał na Grecję.

No wiecie, czy te teasery mają nam pokazać gdzie się będzie działa następna część AC czy może to są tylko jakieś drobne poszlaki, bo chyba jednocześnie w Masjafie,Grecji i Turcji gra nie będzie się działa?

Edit: news z gry-online.pl i ich rozkimna
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=58844

Granie ojcem Ezio haha, no dajcie spokój...
 

barrrtek

Użytkownik
Użytkownik
Fajnie fajnie ,moim zdaniem ciekawie jest ! Trzeba rozkminiac o co w tym wszysytkim chodzi te cyferki to chyba data urodzenia Ezia ;D Cholerka..każdy teaser nawiązuje do czegoś innego...może to są drobne wskazówki..może zbyt pochopnie mówimy że akcja bedzie działa się w Turcji.. Ja chyba stawiałbym na tą Grecje..chociaż znowu ten miecz..ehh No niewiem niewiem ..cięzko to rozgrysc ;D


EDIT: Mam,ta świątynia z 3 teasera znajduje się w Istambule :
http://www.travelholiday.pl/hagia_sofia_wycieczka_do_magicznego_istambulu

Może jednak Turcja ? ;D
 

alqu

Banned
Uwiodły mnie te testery ;)
Widać już że będą dobre kombosy będzie dobra grafa i dużo ucieczek po Afrykańskich lasach ;)
A tak serio to nie wiem po co wypuszczają takie gówno ! Dajcie gameplay tyle....
 

xman

Banned
i na co to komu jak tam nic nie widac ;)
 

szem0

Banned
Użytkownik
nie mogą pokazać normalny trailer tylko jakieś teasery ?
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
jak ja kocham takie trailery, które nic o grze nie mówią, podsycają jedynie atmosferę....
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Na stronie CDA trochę rozszyfrowali dat itp, niektórzy również przypuszczają że będzie się grało przodkiem Lucy. Co do dat:

11 stycznia 1165: Prawdopodobnie narodziny Altaira, który zgodnie z datą miałby 26 lat podczas akcji Assassin's Creed
24 czerwca 1459: Narodziny Ezio
6 listopada 1494: Narodziny Sulejmana Wspaniałego, sułtana Imperium Osmańskiego
10 września 1509: Stambuł nawiedzony przez trzęsienie ziemi, zwane Mniejszym Dniem Sądu Ostatecznego; śmierć tysięcy ludzi i zniszczenia dziesiątek meczetów
15 czerwca 1511: Jedyna nierozszyfrowana data
26 maja 1512: Śmierć Bajazyda II, sułtana Imperium Osmańskiego

Więc myślę że w trójce będziemy poszukiwać kolejnego "Piece of Eden" w Turcji i w dalszym ciągu będziemy grać przodkiem Desmonda.

W Prawdzie w Brotherhoodzie czy dwójce było "znajdź Ewę" czy coś takiego, więc może dlatego co niektórzy uważają jakieś pokrewieństwo między Lucy a Desmondem, jednak ja uważam że gdyby Lucy była asasynem, miała by orli wzrok tak jak Desmond i nie była by zadźgana na końcu Brotherhooda. Chociaż co do zadźgania i ponownego odrodzenia też są różne teorie.

@UP: Teraz na zakonie AC znalazłem takie zdanie: "Na świecie pozostały jeszcze przynajmniej trzy Jabłka, będące trzema Boskimi Jabłkami z greckiej mitologii. " Patrząc na dysk z Fajstos ma kształt okręgu i skrywa tajemnice tak samo jak okrągłe jabłko Edenu. Aktualizując wcześniejsze zdania - Będziemy szukać kolejnego Jabłka w Turcji (?).

Data 15 czerwca 1511 oznacza podarowanie przez biskupa Holszńskiego figurki trójcy przenajświętszej, ale to się działo w Polsce więc czy to chodzi o tą datę, trochę sam wątpię ale pasuje dzień miesiąc i rok.
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Uwiodły mnie te testery ;)
Widać już że będą dobre kombosy będzie dobra grafa i dużo ucieczek po Afrykańskich lasach ;)
A tak serio to nie wiem po co wypuszczają takie gówno ! Dajcie gameplay tyle....
Te "gówno" jest dla fanów, którzy interesują się serię gry trochę więcej, niż włożeniem płyty do napędu i naciskanie buttonów, pisząc takie coś obrażasz mnie i resztę fanów-graczy tej serii. Pomyśl czasem zanim coś napiszesz
 

Do góry Bottom