1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kolejny wyciek z Battlefield: Hardline, zobacz betę w akcji

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Czerwiec 3, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3214
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Visceral i Electronic Arts nie potrafią chyba ukryć w tajemnicy niczego, co ma związek z Battlefield: Hardline. Jak tak dalej pójdzie, to jeszcze przed E3 będziemy wiedzieć o grze wszystko. W sieci pojawił się materiał wideo przedstawiający fragment rozgrywki z wersji beta.

Gameplay pochodzi z edycji PC, ale obejrzenie go do łatwych nie należy. Od rana usuwany jest błyskawicznie z każdego serwisu, w którym się pojawi. Wideo pobrać możecie stąd - waży nieco ponad 300 MB, ale wierzcie mi, że warto.

Na materiale zobaczyć możemy dostępne w grze pojazdy, m.in. policyjne motocykle i helikoptery. Oprócz tego poznajemy klasy postaci i związane z nimi bonusy dostępne wraz z rozpoczęciem potyczki.

Battlefield: Hardline produkowany jest przez studio Visceral, wspierane przez DICE. Tytuł ten zmienia klimat serii, przenosząc go z wojennych frontów na amerykańskie ulice, gdzie weźmiemy udział w walkach specjalnych jednostek policyjnych z przestępcami. Premiera jesienią 2014 roku. Platformy docelowe to PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One oraz PC.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    pffff nic nowego tylko zmieniili fukncje zamiast żołnierzy sa policjanci i zlodziejie napewno nie kupie premierowo wole juz 4

4. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Następny BF, a ja nawet w 3 nie pograłem nie mówiąc już o 4, bo nie mam jak. Interesuje mnie tylko wersja PCtowa BF'a, a mój złom nie uciągnie.

5. Rolex

Rolex Banned

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ja natomiast grałem btf 3 na x 360 i bardzo byłem zadowolony a w btf 4 jeszcze nie

6. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    BF3 fajny bf4 słabszy oby ten nowy był lepszy od 4 .

PS: W becie zapomnieli garażu otworzyć musiał drzwiami wyjeżdżać ?

Wczytywanie...

Poleć forum