Kolejny wyciek z Battlefield: Hardline, zobacz betę w akcji

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl




Visceral i Electronic Arts nie potrafią chyba ukryć w tajemnicy niczego, co ma związek z Battlefield: Hardline. Jak tak dalej pójdzie, to jeszcze przed E3 będziemy wiedzieć o grze wszystko. W sieci pojawił się materiał wideo przedstawiający fragment rozgrywki z wersji beta.

Gameplay pochodzi z edycji PC, ale obejrzenie go do łatwych nie należy. Od rana usuwany jest błyskawicznie z każdego serwisu, w którym się pojawi. Wideo pobrać możecie stąd - waży nieco ponad 300 MB, ale wierzcie mi, że warto.

Na materiale zobaczyć możemy dostępne w grze pojazdy, m.in. policyjne motocykle i helikoptery. Oprócz tego poznajemy klasy postaci i związane z nimi bonusy dostępne wraz z rozpoczęciem potyczki.

Battlefield: Hardline produkowany jest przez studio Visceral, wspierane przez DICE. Tytuł ten zmienia klimat serii, przenosząc go z wojennych frontów na amerykańskie ulice, gdzie weźmiemy udział w walkach specjalnych jednostek policyjnych z przestępcami. Premiera jesienią 2014 roku. Platformy docelowe to PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One oraz PC.​

 

Lewis

Użytkownik
Użytkownik
pffff nic nowego tylko zmieniili fukncje zamiast żołnierzy sa policjanci i zlodziejie napewno nie kupie premierowo wole juz 4
 

Fuks

Użytkownik
Użytkownik
Następny BF, a ja nawet w 3 nie pograłem nie mówiąc już o 4, bo nie mam jak. Interesuje mnie tylko wersja PCtowa BF'a, a mój złom nie uciągnie.
 

Rolex

Banned
ja natomiast grałem btf 3 na x 360 i bardzo byłem zadowolony a w btf 4 jeszcze nie
 

warone

Banned
Użytkownik
BF3 fajny bf4 słabszy oby ten nowy był lepszy od 4 .

PS: W becie zapomnieli garażu otworzyć musiał drzwiami wyjeżdżać ?
 

Do góry Bottom