1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kolejny zwiastun Cargo 3 – nowego polskiego FPS-a

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez QwerTaj, Styczeń 9, 2012.

1. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Krakowskie studio Vinci Games tworzy od jakiegoś czas FPS-a na silniku Unreal Engine 3. Zobaczcie nowy zwiastun Cargo 3:

Cargo 3 nie tylko wygląda całkiem nieźle, ale ma też bardzo interesujący klimat. Jeśli lubicie się bać, to powinniście trzymać rękę na pulsie i obserwować dalsze losy projektu. Do premiery co prawda jeszcze daleko, bo gra jest na wczesnym etapie produkcji, ale to daje nadzieję na to, że będzie po prostu dopracowana i spodoba się graczom. Przypomnijmy sobie podstawowy zarys fabularny gry.

Póki co ekipa Vinci Games tworzy tylko i wyłącznie pecetową wersję Cargo 3, ale jeśli gra odniesie sukces, to niewykluczone, że w przyszłości zobaczymy ją także na konsolach. Trzymamy kciuki za kolejną polską grę, która - przynajmniej na razie - zapowiada się interesująco.​

źródło - Gamezilla​

Jestem daleki od entuzjazmu redaktora Gamezilli, jak dla mnie wygląda to biednie, widzimy tylko jeden model potwora (mam nadzieję, że nie jedynego!), dubstepowa muzyka wręcz odtrąca, ale cóż, patriotyzm nakazuje mi myśleć, że coś z tego będzie. Wygląda to trochę na takiego FPSowego Dead Space'a, więc może jednak szansa jest...

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Fajny klimacik. Na takie coś czekam!

4. Monyo

Monyo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Stalowa Wola / Podkarpackie
    Typowy starter, zapewne będzie podobny do Hard Reset. Ładnie ukazane możliwości silnika i 6h rozrywki? Zarobią na tym trochę kasy i będą mieli na kolejne projekty, fajnie, że coś się dzieje, dzięki Qwertaj :)

5. Kris89

Kris89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    Dead Space 3, ale to dobrze

Wczytywanie...

Poleć forum