1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kolejny zwiastun kampanii Medal Of Honor

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Jarek882, Wrzesień 16, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Jarek882

Jarek882 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bełchatów
    EA ma dzisiaj u nas dobry dzień. Zobaczycie na nim fragment jednej z misji kampanii dla pojedynczego gracza. Smacznego.

Nie zrywa czapy tak jak zwiastuny Halo Reach, a gameplay w tym fragmencie jest dość powolny. Ale klimat wojennej masakry jest. Może być nawet fajnie.

Dziwię się tylko trochę, że wydawca zachęca do gry tak mało efekciarskimi fragmentami. Filmik Gunfighters, który już widzieliśmy, też nie rzucał na kolana dynamiką. No ale do premiery jeszcze miesiąc, więc może na początku października zobaczymy coś bardziej konkretnego.

Źródło: grrr.pl

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Nafta-Katowice

Nafta-Katowice Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Katowice, Poland
    musze przyznac ze calkiem calkiem :D napewno sie na nią skusze :p

4. <LOLO>

<LOLO> Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Mydlenie oczu próbując pobić cod .

5. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Całkiem ładnie wygląda, ale myślę że z pojedynkiem CoD vs MoH będzie tak jak w przypadku PES'a vs FIFA - ludzie najpierw sięgną po CoD'a bo to sprawdzony tytuł, a MoH miał długi okres przerwy. Ogólnie CoD jak narazie lepiej się prezentuje według mnie.

6. SoTeR

SoTeR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bytom
    Nie wiem jak wam ale mi się wydaję że będzie to naprawdę fajna gierka :)

7. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Mam nadzieje że ta gra będzie inna niż CoD który jest taki sam od 3 lat :) Mam nadzieje że wniesie coś nowego i z każdą nową cześcią dostaniemy nowe pomysły i rozwiązania a nie tak jak w CoDzie którym już rzygam ... Chociaż nie wiadomo jak będzie z Black Ops :) Bo MW2 było mocno średniawe

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum