1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kolory czcionek=jeszcze bardziej czytelne forum

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Roger1022, Lipiec 17, 2010.

1. Roger1022

Roger1022 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Proponuje podział kolorów czcionek odpowiednio:

User: pisze kolorem zawsze standard
    Moderator: edytuje zawsze Niebieski/zielony. Pisze bardzo istotne informacje używa stałego koloru moderatorskiego.
    Admin: 200% dowolności+ wyłączność na czerwień.

#yahone to właśnie ma na celu ograniczenie możliwości używania kolorów. Zielony jest kolorem przyjemnym i czytelnym. Na bardzo popularnym forum dot. telefonu ten pomysł w pełni się sprawdził. Nie patrzysz nawet na range i wiesz kto pisze (expert, moderatoor, admin ect.). W swojej sygnaturze to właśnie ty stworzyłeś jakoś kiczowatą kolorowankę rodem z fotki.pl+ ogromne obrazki razem zajmuje kawał ekranu. Myślisz, że każdy chce takie coś oglądać a w szczególności jak ktoś często korzysta do przeglądania neta z fona (np. ja). Jednym słowem ociupinkę mniej egoizmu :)

1) Edycia (postu usera)+ wpis od moderatora będzie miał jeden stały kolor np. niebieski/zielony. 2) Zakaz używania przez moderatorów czerwonego 3)czerwony będzie własnością tylko admina i on oczywiście decyduje jakiego i kiedy użyć. 4) Zakaz tworzenia dużych i kolorowych sygnatur dla każdego członka forum oprócz oczywiście adminów. Była by to maxymalna przejrzystość i szybkość działania dla ludzi ze słabym netem ewentualnie tak jak ja często korzystających z fona.

PS. Jeśli pomysł nie przypadł do gustu to nic się nie stało od tego jest ten dział :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    Raczej nie będziemy z forum robić kolorowanki, wszystkie posty są biało na czarnym przez co jest przejrzyste i czytelne.
    Nie wyobrażam sobie np czytać regulaminu napisanego przez admina w kolorze czerwonym, po minucie zmęczyło by to wzrok.
    Jak dla mnie ten pomysł odpada.
    #Edit
    Po pierwsze jest temat gdzie można zgłaszać swoje sugestie co do forum.
    http://xboxforum.pl/sugestie-i-problemy-f15/wasze-pomysly-na-ulepszenie-forum-10023.html
    Po drugie moja sygnatura to indywidualna sprawa, jak się nie podoba to to zawsze możesz w panelu użytkownika ją wyłączyć tak jak avatary i zdjęcia.
    Po trzecie jak już pisałem jestem na NIE!

4. Pls

Pls Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    No jasne że głupi pomysł. Moderatorzy i admin wypowiadają sie też na zwykłe tematy w różnych działach. Gdyby za każdym razem pisali na kolorowo to byłaby mega choina i festyn na forum. Wystarczy że mają kolorowe nicki, to wyraźnie rzuca się w oczy.

edit:
    Po edycji swojego postu wygląda to już lepiej. Mod mógłby używać koloru pod warunkiem że edytuje jakiś post. Pod 4 punktem jak najbardziej się podpisuję. Choć jak słusznie zauważył #yahoone (za co wielkie dzięki, nawet nie wiedziałem) sygnatury można wyłączyć w panelu - życie od razu staje się przyjemniejsze;]

5. Bansuj

Bansuj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    Ja też jestem za tym żeby admin/mod tylko podczas edycji cudzych postów pisał określonym kolorem, bo jeśli w każdym poście miałby tak robić to by był sajgon. Ewentualnie w jakichś ważnych ogłoszeniach też można by używać kolorów.

6. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  7. bembenos

bembenos V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    51
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Dokładnie BloodD.

Przecież każdy moderator/administrator gdy edytuje posty userów pisze kolorową czcionką i na końcu się podpisuje.

Wczytywanie...

Poleć forum