1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Komandor Shepard była kobietą!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez QwerTaj, Luty 13, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Do takiego wniosku można dojść oglądając najnowszy trailer Mass Effect 3, w którym pierwsze skrzypce gra... pani Shepard.

I co o tym myślicie? Dziwnie ogląda się oficjalne materiały, w których komandor Shepard ma biust? Ja jestem jak najbardziej na tak, bo duża część graczy gra właśnie damską wesją Sheparda, a wielu innych także może się przekona do tego, że predefiniowana postać niekoniecznie musi być najlepsza. Chociaż z drugiej strony trudno odzwyczaić się od modelu, który widnieje na wszystkich dotychczasowych okładkach gry. Co wy o tym myślicie?

Przypomnę jedynie, że premiera Mass Effect 3 na PC, PlayStation 3 i Xbox 360 już ósmego marca. Bardzo niedługo.​

źródło - Gamezilla​

Szczerze powiedziawszy... wolę grać facetem, kobieta jest dla kobiet, facet dla facetów. Nie mniej - dobrze, że twórcy dają wybór, to się chwali.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Kopernik też :D

4. Don Joinciano

Don Joinciano Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biała Podlaska / Warszawa
    Oj Kuwertaj Kuwertaj, ktoś ci priorytety przestawił. :d
    Zawsze grałem predefiniowaną postacią; w ME2 dowiedziałem się, że są inne klasy niż domyślny żołnierz dopiero przy trzecim przejściu. . Aczkolwiek w jutrzejszym demie, które również ukończę parę razy, nie omieszkam zagrać również panią Shepard, skoro jest tak mocno promowana.

//Dobra, masz mnie ^^

5. d2darkness

d2darkness Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja w me2 grałem kobietką i grałem też w me3 kobietką no i powiem że ta domyślna taka ładna że masakra :D
    Ogólnie bardziej się postarali jeżeli chodzi o wygląd kobiet, a co do dema miazga .
    Jesteśmy w przymierzu atakuje nas cerberus jasna **** o co tu chodzi, nie mogę się doczekać już a to jeszcze aż miesiąć

6. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    jeszcze kilka godzin i w końcu pobiorę to demko

7. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Zawsze gram kobietami w grach, wszak wole oglądać cycki i pośladki żeńskie niżeli męskie :)

8. RailoF

RailoF Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bytom
    Mi to jakos nie pasuje. Przyzywczailem sie do Sheparda w wersji meskiej i zapewne tez bede gral panem w trójeczce, co nie zmienia faktu ze pani komandor sie ciekawie prezentuje. ;)

9. norbert910

norbert910 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wolę grać facetami o ile mają dobrze dopasowane głosy, wszyscy wiemy, że to potrafi być epickie.

10. pajak

pajak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie, żebym dyskryminował kobiety, ale ja tam wolę grać facetem. Jakoś mi to nie pasuje, że kobieta ratuje świat . . . no chyba, że wypuścili by jakieś DLC w stylu: "Nude patch" to bym se kobietą mógł zagrać :soap: .

11. Jax9000

Jax9000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zielona Góra
    A ja wyczuwam wielkie niezdecydowanie ze strony twórców jak nie robienie fabuły na ostatnią chwile. Przecież na okładce mass effect 1 wyraźnie jest gość, więc na cholerę na siłę wbijają kobietę:X

12. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Przecież płeć można było wybrać już w pierwszej części, a że się dopiero o tym dowiadujesz to Twój problem. Poza tym płeć nie ma nic do fabuły, a jedynie związki międzyludzkie inaczej się prezentują :D
    Pani Shepard + Miranda? :biggrin:

13. Uve xxl

Uve xxl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Oświęcim
    Da sie edytorem save'ów :D

14. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Eee jakoś tak to nie pasuje. Wolę grać facetem Shepardem lepiej to się reprezentuje i sceny walk nie wyglądają tak śmiesznie :D

15. Jax9000

Jax9000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zielona Góra
    Grałem tylko w 1 i mi to zwisa że kobieta jest g bohaterką. Ale dlaczego przez 2 części w trailerach jest pokazany gość. Fabuła na ostatnią chwile... :x

16. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    To nie jest główny trailer, to jest tylko 'dodatkowy' filmik pokazujący, że twórcy nie zapominają o kobietach ;)

Tutaj krótkie streszczenie całej sagi, jak widać, to Shepard - FACET - jest 'głównym' bohaterem, kobieta jest tylko 'dodatkiem'.

źródło - EA Polska

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  17. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Ja tam już pisałem wolę patrzeć na damski model niż męski, nie wiem jaki inni faceci na forum ale wolę kobiety.

18. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Ja tam wolę patrzeć na prawdziwe kobiety, nie wiem jak inni faceci na forum ;) W grach, zwłaszcza typu 'ratuj świat', wolę kierować facetem.

19. Shinoku

Shinoku Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kielce
    @Altres
    Wolisz kobiety? W grach? może jesteś zboczeńcem pieniącym się na widok cycków Pani shephard i jej pośladków? A teraz na poważnie. To jest tylko gra każdy gra tym czym lubi. Ja demo przeszedłem Panem Shephardem tylko dlatego że jakoś Pani Shephard mi zupełnie nie pasuje do tego rodzaju walki. W grze jest wojna a to raczej Facet jest bezwzględny :p.
    Co do dema ME3 Bardzo przyjemnie się grało jestem ciekaw jak się wszystko potoczy. Gra nie powala z nóg na konsoli pod względem graficznym ale jest niemniej jednak dobrze. Napisy trochę za krótko widoczne i nie mogę do końca niektórych przeczytać jak jest szybki dialog, ale może to wina że grałem pare metrów od telewizora 32 calowego i moje oczy nie są tak przystosowane. Cóż będę siadał bliżej bo warto.
    Mam tu jeszcze pytanko. Czemu nie chodzi multiplayer dla graczy z kontami SILVER ???? miał chodzić a tu taki wał!

20. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    A tu się zgadzam też wolę w prawdziwym życiu patrzeć na kobiety, ale kobiety ratujące świat to nic złego.

21. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Kobietom w takich grach mówimy stanowczo nie. Nie mogłem znieść jak w trzeciej części Gears of War do oddziału Delta dołączyły dwie panienki, które bez żadnych problemów kroiły hordy Locustów. Kompletnie to nie pasowało. Niestety, kobiety do takich gier są coraz bardziej 'upychane', brakuje jeszcze żeby w FPS'ach grało się kobietą. Jak już kobiety mają być w takich grach, niech 'pomagają' nam przez radio, tak jak zawsze to robiły. Co do trailera - słaby, nawet bardzo. Krzyki i taki kobiecy głosik brzmi śmiesznie w uniwersum Mass Effect.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum