1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Komentarz WWL do odpowiedzi MS

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez misiekmr, Marzec 3, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. misiekmr

misiekmr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Nie będziemy liczyć ile czasu poświęciliśmy dla akcji WeWantLive (Kontrakcji). Nie będziemy liczyć ilości publikacji, fanów, gigantycznego wsparcia. Na rozliczenie jeszcze przyjdzie pora. Dziś przestaliśmy odliczać. Zegar na stronie Kontrakcja - co dalej? | We Want LIVE dobił zera.

Z drobnym opóźnieniem dostaliśmy odpowiedź od centrali firmy Microsoft. Według zapewnień polskiego oddziału firmy, nasze postulaty przeszły przez najwyższe szczeble korporacji. Można by więc się spodziewać konkretnej odpowiedzi i tego czego oczekiwaliśmy - szacunku i zrozumienia. W końcu czekamy na to już od 6 lat.

Tymczasem odpowiedź i stanowisko firmy Microsoft jest zaskakujące. W pięciu zdaniach zostały podsumowane wszystkie nasze starania, starania graczy i mediów. Mam nadzieję, że to dla każdego z Was będzie głos jak jesteśmy postrzegani i traktowani przez giganta z Redmond.
    Nie oczekiwaliśmy cudów. Nie liczyliśmy na to, że jutro rano każdy w Polsce i Unii Europejskiej będzie mógł uruchomić swoją konsolę Xbox 360 i legalnie zarejestrować się w usłudze Xbox Live. Oczekiwaliśmy poważnego potraktowania i konkretów. Dostajecie dobrze znane każdemu posiadaczowi Xbox 360 hasło: "poczekajcie".

Co dalej z WeWantLive? Decyzja nie zależy wyłącznie od nas. Chcemy by każdy gracz w Polsce dowiedział się o wybrakowanym produkcie jakim na naszym rynku jest Xbox 360. Zapraszamy na nasz stały mail (nswpnk@gmail.com) wszystkie osoby, które mają pomysły i są chętne do współpracy.
    Teraz jest nasz moment.

Poniżej oficjalne stanowisko firmy Microsoft w oryginalne oraz w tłumaczeniu nadesłanym przez Jakuba Mirskiego.

--[ Oficjalna odpowiedź firmy Microsoft ]--

Microsoft, a szczególnie dział zajmujący się Xbox 360, bardzo docenia pasję i zaangażowanie jaką wykazują polscy użytkownicy naszych produktów , w tym usługi Xbox Live. Chcemy zapewnić, że rok 2010 będzie przełomowym rokiem dla naszej konsoli. Naszym celem jest zapewnienie polskiej społeczności graczy na Xbox 360 jak najlepszych, interaktywnych doświadczeń. W tej chwili finalizujemy plany związane z przyszłymi działaniami na polskim rynku i zamierzamy je ogłosić na najbliższych targach E3, w czerwcu tego roku. Fani Xbox 360 już wktórce mogą się spodziewać informormacji o tym, jak zamierzamy przenieść rozrywkę związaną z Xbox 360 w Polsce na inny, jeszcze lepszy poziom.

--[ Koniec ]--

--[ Oficjalna odpowiedź firmy Microsoft, wersja angielska ]--

Xbox is very committed to the Polish market and is appreciative of the passion and excitement that our community of users show for our products, including Xbox LIVE. This year, 2010, is going to be a historic year for Xbox and our aim is to bring to our Polish community of users the full and best interactive experiences possible on the Xbox 360. We currently finalizing our plans for the Polish market that we will become public at the forthcoming E3 consumer trade show, later in June. Our Polish community of Xbox users should expect to hear more about how we will take the Xbox 360 experience to another level in Poland.

--[ Koniec ]-

Źródło: Kontrakcja - co dalej? | We Want LIVE

2. Lotnik421 Xbox One

3. Patrolek PL

Patrolek PL XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    W-wa
    Dobra już możemy przestać marzyć o polskim XBL :( M$ nigdy dla Nas tego nie zrobi...

4. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    "zamierzamy przenieść rozrywkę związaną z Xbox 360 w Polsce na inny, jeszcze lepszy poziom." - w ten sposób wypowiadają się o Natalu, więc nie będzie live za to Natal. Tyle.

5. lolpen

lolpen Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nadarzyn/Warszawa
    Oni tu chyba gadają o Natalu :/ Przynajmniej tak mi się wydaje... Odpowiedź jak zwykle- ŻADNYCH konkretów. Oni myślą że Polacy to jacyś idioci?? I tak od 6 lat.

Panowie z M$: na początku (2006r.) to było śmieszne. Teraz? Raczej nie

6. AjnSztajn

AjnSztajn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Cóż po "rodzie" kupować ps3 i to będzie prawdziwa odpowiedź dla tych ćwoków, traktują nas jak dzikusów którym można wcisnąć kilka szklanych paciorków i żądać złota w zamian.

7. lukeskajloker

lukeskajloker Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    PSN lepszy nie banuje tylko blokuje softy (PSP) i prosi o update ;)

8. bartcik

bartcik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No to ja się żegnam z Xboxem. Zmotywował mnie do tego jeszcze znajomek, który sprzedał Xboxa i kupił PS3. Adieu, Microfuckin'$hit!

9. caligator

caligator Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrocław
    widzę że dużo ludzi pzrechodzi na stonę ps3 tak jak ja jużj akiś czas temu:p

myslę ze to dobry pomysł!!! zwłaszcza że wróciłem dziś z BBC2 do domu i bez problemu mogłem sobie pograć na multi bez żadnych opłat:p do tego na prawde polecam Heavy Rain i God Of War 3...

10. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    No coz... to PS3 bedzie niedlugo zadził w Polsce... tez gdybym mieszkal w Polsce kupil bym ps3... lecz mieszkam w kraju gdzie jest LIVE i xboxa nigdy nie zamienie :yeye: :yeye:

11. gufi26

gufi26 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    wejherowo
    Ja już dawno olałem cwaniaków z Microsoft's Shit i zakupiłem Ps3.Potrafia tylko mydlić oczka.Teraz mam Ps3 i oczywiście X-kloca z tym że na Ps3 gram na online a xbox na kopi w single.

12. gimi

gimi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczytno
    ciekawi mnie tylko to czy chodzi im o natal w wersji polskiej? bo raczej w to watpie ;/

13. Jacław

Jacław V.I.P V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    190
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Przecież to było oczywiste, nadzieja matką głupich...

14. Konradiv

Konradiv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    30 dni na odpowiedź, jeszcze się nie wyrobili... I DOSTAJEMY TAKĄ ODPOWIEDŹ?! Mowa o E3 na którym dowiemy się o 'rewolucji na polskim rynku' ... tak! W końcu przestaniemy wyjmować kody z gier na dodatkowe map packi (hahaha, i tak mają blokade regionalną!) .. MY CHCEMY LIVE!! Im dłużej nie będzie LIVE! w Polsce, tym więcej ludzi będzie robiło jak kolega 3 posty wyżej... a MS się dziwi, że u nas wielkie piractwo ;|

15. macmus

macmus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    no to żeganm orginalne gry i witaj iX Lt.
    Jak mnie zbanują to kupuje ps3 :)

16. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    konkretna odpowiedź! dobrze że się nie nastawiałem na jakiś przełom, bo chyba bym się rozpłakał, MS otro ssie! na E3 powiedzą nam że w wakacje dowiemy się więcej, jak co roku

17. bartcik

bartcik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    btw., ta odpowiedź to duża szansa dla Sony. Jeśli tylko wyczują moment i rzucą na Polskę jakąś gigantyczną promocję, typu PS3 + exclusive za rozsądną cenę, to ja z pewnością pierwszy ustawię się w kolejce pod sklepem. Myślę, że spora część 'entuzjastów' Xklocka, zrobiłaby podobnie.

18. AjnSztajn

AjnSztajn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ps3 ma świetną promocję , za 1300 pln jest wersja z 2 grami i 250 gb hd. Gier nie pamiętam , sam jestem ciekaw np. gry Demon Soul.

19. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    Dopiero kupiłem klocka i go zostawiam win 7 + xbox 360 to jest to ;D
    a pozatym juz wydałem 2500zł za gry i za xboxa i akcesoria to kto odemnie kupi???
    Wole x-kloca bo tańsze gry i więcej jest. I na multi można rozmawiać z kumplami a nie jak na ps3 :D

20. Golonek18

Golonek18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Haczów
    Moja odpowiedź: MAM TO W DUP*E I LATA MI TO I POWIEWA.

Można się było tego spodziewać... Wcale mnie taka odpowiedź nie zaskoczyła i wcale się tym jakoś specialnie nie przejąłem bo to w stylu Microsoftu. Szkoda ale konsoli nie zamienię na PS3 chociaż by ze względu zjeban*ch nie wygodnych padów które się nadają dla 8- latka a nie dla 24 letniego mężczyzny który przychodzi z pracy i chce odpocząć przy konsoli a nie męczyć się jeszcze z małym nie wygodnym padem od PS3. A to co mi trzeba z rynku marketplace i ma blokadę to ściągam przez vpna i mam w dup** Microsoft i te jego blokady. Można określić że jestem zadowolonym użytkownikiem Xbox360 grającym wyłącznie na oryginałach i korzystam z niego w 95%.

The end.

Ps. Pozdro dla wszystkich (zmieniam na ps3) na zbyt przejmujących się akcją "we want life" i odpowiedzią M$. Dajcie sobie na luz i się tak nie stresujcie bo złość urodzie szkodzi he he ;)

21. zabilimizolwia

zabilimizolwia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie wiem jak Wy ale ja tu nie widze tylko pustej obietnicy :)
    Wg mnie chodzi o natala + Xbox live. Dlaczego? Sam Microsoft otwarcie mówi o tym, że Natal będzie ściśle związany z live, ponadto słowa:
    "the full and best interactive experiences possible on the Xbox 360"
    nie mówią o "dobrych doświadczeniach" tylko "pełnych i najlepszych", których nie można by było użyć mówiąc o samym natalu.
    Myślę, że zdają sobie sprawę z tego, że to trafi do różnych instytucji i będą musieli się dostosować a te 3 miesiące to myślę, że przeznaczą na kalkulacje i wstępne przygotowania do wprowadzenia live do Polski (w przeciwieństwie do wcześniejszych obietnic..). Wewantlive ma dużą siłę przebicia.

Pożyjemy, zobaczymy. Niemniej jednak nie ma się co tak ekscytować ani w jedną ani w drugą stronę. Ja nadal będę żył i grał na Xboxie :)
    Tyle z mojej strony.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum