1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Komp za 1700 vs Nowy Xbox 360. ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez VipKuzKo64, Marzec 21, 2011.

1. VipKuzKo64

VipKuzKo64 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Mysłowice
    Jak wyżej. Oczywiście odp. + Argumenty Musowo !

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Komp to komp - uniwersalna maszynka - zjada X'a na śniadanie.

4. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
  5. uzurpator87

uzurpator87 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Radzionków
    X'saaaa kupuj

6. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    X360, bo starczy na parę lat a nie na pół roku, wchłania mniej kasy, można się bawic w kilka osób przy 1 konsoli, achievementy, po multi mniej cziterów. oprócz tego X360 jest 3-4 razy tańszy.

7. HerlokPL

HerlokPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tarnowskie Góry
    Dokładnie zgadzam się z przedmówcą, zupełnie inne patrzenie na gry, przede wszystkim jak już kupisz grę to na klocku chcesz ja przejść, a z PC wiadomo jak to wygląda :D
    Poza tym to ja np. kupiłem Xbox głównie ze względu na grywalność, wygodę, multiplayer (również towarzyski na 2 pady), no i gier, które nie wychodzą na PC, UFC, SoulCalibur itd.

Zresztą jestem przekonania, że jak jest coś do wszystkiego to jest do niczego, PC internet, muzyka, filmy, oczywiście pograć też można no ale klocek ewidentnie do grania, bluray ewidentnie do filmów :)

Jeżeli masz kompa do kup klocka, jeżeli nie masz, to zastanów się nad notebookiem, co prawda swoje kosztuje, ale wygoda itd.
    Zakładając, że się jeszcze uczysz to notebook przyda się w szkole ;)

Mam nadzieje że pomogłem!

8. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    Na konsoli bezstresowo grasz nie myśląc czy ta gra ci pojdzie a czy inna się nie zatnie.....

9. neCro

neCro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Wrocław/ LA
    Dokladnie, moim zdaniem konsola do gier, komputer do pracy, internetu..
    Czy nie wygodniej i lepiej jest klapnac sobie przed TV'kiem z browarkiem i padem w ręku niż garbic sie przed kompem (zakladam ze malo kto bawi sie w bezprzewodowe pady i gra na nim w kazda gre). Konsola jest duzo wygodniejsza, wychodza na nia wszystkie (prawie wszystkie) gry ktore sa na PC + te o ktorych PC'towcy mogą tylko pomarzyć.
    I wlasnie tym przedewszystkim konosola jest lepsza do gier, ale podkreslam do GIER.
    A stwierdzenie ze "tylko PC, PC rzadzi" jest dla mnie idiotycznym, infantylnym argumentem.
    Dobranoc.

10. HerlokPL

HerlokPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tarnowskie Góry
  11. bgszef

bgszef Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Cie znam skarbie?
    a tak poza tym co to za komp za 1700? Za takie pieniadze kupisz dobra grafike i ramy, a gdzie reszta?!

12. Lukos

Lukos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Blok
    W takim przedziale cenowym wolę xboxa - wygoda grania przede wszystkim. Nie trzeba myśleć o wymaganiach systemowych, sterownikach tudzież o innych bzdetach. Można spokojnie wywalić się na kanapie przed telewizorkiem i oddać się wirtualnej rozrywce ;)

13. Hextor

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Za 1700zł kupi zarąbisty proc od AMD i grafę na poziomie GTX 460 - nie wiem jak Wy liczycie koledzy. Oczywiście w tym dobra płyta główna i 2-4 Gb Ram wliczone.

A co Wy gadacie że na konsoli wygodniej. Podpinam kompa do TV, ustawiam 1080p (nie 720p tak jak na Xbox'ie), podłączam pada i siadam ciesząc się high detalami

14. Lukos

Lukos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Blok
    To ja Ci proponuję zagrać w strzelankę na kompie podpiętym do TV przy użyciu myszki i klawiatury z pozycji półleżącej ;) ja już swoje latka mam i dużo czasu spędziłem przy komputerze katując go niemiłosiernie. I z perspektywy czasu stwierdzam, że dla mnie (podkreślam - "dla mnie") granie na konsoli jest dwa razy wygodniejsze niż na komputerze. No ale cóż - starość nie radość ;) a grafika i high detale to dla mnie sprawa drugorzędna :)

15. Hextor

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Nie mówię że w fps'y na padzie. Właśnie po to m.in. kupuje się PC żeby w fps'y grać na myszy i klawiaturze ;)

16. bigosPL

bigosPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    komp za 1700 to bardzo dobry komp. pod warunkiem, że nie kupujesz do w sklepie, a sam składasz. teraz częsci są tanie ;)

Phenom II X4 955 - ok 450 zł - 4 rdzenie po 3.2 ghz
    Płyta Gigabyte 770T-USB3 - ok 230 zł
    Ram GoodRam 2x2GB 1333MHZ - ok 130 zł
    Grafika HD5770 - ok 400 zł
    Dysk samsung f3 500gb - ok 140 zł
    Zaslacz jakiś w miare - ok 150 zł

i nie ma czegoś co nie pójdzie, wychodzi na szybko ok 1500 zł + dokupić trzeba obudowe i jakiś dvd rom.

17. bgszef

bgszef Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Cie znam skarbie?
    @up
    -procek marny
    -ramy marne
    -grafika marna
    -zasilacz marny

18. VipKuzKo64

VipKuzKo64 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Mysłowice
    No a jak ja mam tu na kompie Dysk Twardy 640 Gb i Dvd rom tez mam + Karte dzwiekową ? ;> mam tez 3 GB Ramu. ^

19. bigosPL

bigosPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Nie wiem czego Ty wymagasz ale w tej klasie cenowej to najlepsza opcja, która dla przeciętnego użytkownika zdecydowanie wystarczy a gry która nie pójdzie nie znajdziesz narazie. TO nie pc do pracy tylko rozrywki więc nie rozumiem Cię za bardzo.

I co do zasilacza, spokojnie wystarczy jakiś Forton albo jak już szukać lepszych Chieftec 450w.

20. bgszef

bgszef Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Cie znam skarbie?
    Dokladnie W TEJ KLASIE CENOWEJ. Tylko chodzi o to, zeby grac w najwyzszych detalach w najwiekszej rozdzielczosci. A tu moze byc juz problem. Wiec zamisat wydac 1700zl na koma, ktory nie podola to lepiej kupic xboxa za 500 i grasz bez stresu

21. przemo55

przemo55 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ta grafika niestety nie jest demonem szybkości jak na dzisiejsze czasy. Sam mam podkręconego radeona hd4850 1gb, karta już nie nowa ale kiedyś trochę kosztowała, a wydajnościowo jest niewiele słabsza od 5770 i powiem wam, że nowy need for speed działał w trybie pokazu slajdów. Reszta też nie jest wspaniała, 2gb ram które nic zresztą do gier nie dają no i 2 całkiem nowe rdzenie od amd 3.2 ghz. Patrząc po moim przykładzie, ten zestaw (który swoją drogą w tej cenie jest dobrym wyborem) przykładowego nfsa puści na trochę lepszej grafie niż xbox ale w pełnej rozdzielczości 30 klatek nie przekroczy. Nie wspomne o przyszłych grach, które mniejszych wymagań mieć nie będą a i nic specjalnego pewnie nie wniosą do wrażeń wizualnych ;)

Wczytywanie...

Poleć forum