1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kompatybilność akcesoriów X360 z ONE?

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Paster03, Grudzień 27, 2013.

1. Paster03

Paster03 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zgorzelec, Poland
    Witam,

Tak się składa że dziewczyna sprezentowała mi pada Razer Sabertooth pod X360, a ja dzień wcześniej zamówiłem X ONE i jestem ciekawy czy jest możliwe, aby działał z nową konsolą, może ktoś już próbował?
    Wiem że MS zapowiadał ze akcesoria od 360 nie zadziałaja z ONE ze względu na inny protokół przesyłu bezprzewodowego (czy coś w ten deseń), ale Sabertooth jest podłączany wyłącznie po kablu zwykłym USB.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    wątpliwe ale z racji, iż ma chwilę obecną jest jeszcze mało posiadaczy konsol xOne to raczej nie uzyskasz odpowiedzi
    Musisz sam sprawdzić, daj znać co z tego wyszło
    Pamiętaj że jeśli sprzęt jest sprawny i nie ma śladów użycia to możesz go zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 7 dni na podstawie paragonu

4. Maciej Wodzyński

Maciej Wodzyński Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Polska Łódź
    Nie działają nawet te po kablu USB niestety... podobno w którejś tam aktualce mają to zmienić ;)

5. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Wątpię by coś zmienili...
    NOWA KONSOLA = NOWE AKCESORIA itp., a co za tym idzie masa dodatkowej $ dla MS

6. Paster03

Paster03 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zgorzelec, Poland
    Dzięki za odpowiedzi, dla pewności postanowiłem zapytać u źródła, czyli Razera:

"I am sorry, but our products do not support the xbox one at this moment in time. The sabertooth will only work with the xbox 360 edition as it has only been certified for that."

Chociaż kluczowe może być tu "at this moment in time" - czyli albo będą śmigać po jakimś update jak wspomniał kolega wyżej, albo po prostu wypuszczą nowe akcesoria pod One, a stare nie będą wspierać nowej konsoli.

7. Meow Meoow

Meow Meoow Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Moj SCUF mi nie dziala. Za to mam Sluchawki Turtle Beacha i podlaczylem przez optyka i normalnie dziala, niestety w opcjach mozesz tylko wybrac STEREO, albo wyskoczy ci blad. Ale mam opcje w sluchawkach ktore moga przetworzyc stereo na 7.1. Problem taki ze na game chat w Codzie nie moge uzywac mikfofonu z kinecta i jednoczesnie uzywac sluchawek. tak wiec zeby rozmawiac musze podlaczyc zwyklego hedseta ktory dostalem z One. i wtedy mozesz przez niego rozmawiac, Tylko ze ludzi slyszysz przez wlasnie tego hedseta od MS. tak wiec na grze nie za bardzo pogadasz, za to na grupie albo skype dziala bezproblemowo bo mozesz rozmawiac przez kinecta

8. elgato

elgato Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Leszno
    Panowie- taki off top ,ale zwiazany z tematem..
    CZY KTOŚ WIE LIE SZTUK KONSOLI [I TYM SAMYM PADÓW] W WERSJI "DAY ONE EDITION" ZOSTAŁO WYDANYCH?
    Czy to jest rzadszy egzemplarz, czy dużo tego jak piachu na pustyni?:)
    pozdrawiam
    elgato

Wczytywanie...

Poleć forum