1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kompatybilność bluetooth'a

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Orth, Maj 11, 2009.

1. Orth

Orth Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Resko - Szczecin - Berlin
    Szukałem tego w googlach ale ciężko cokolwiek znaleźć, ponoć jest to gdzieś na stronie xboxa ale się nie dokopałem, więc pytam. z czym kompatybilny jest bluetooth z konsolki? bo przez to się łączy bezprzewodowy pad z konsolką

2. Lotnik421 Xbox One

3. CoOokie

CoOokie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    الجانب الثاني لل
    Na pewno z padami i kierownicami :) A tak poza tym to raczej nic więcej (może jedynie jakieś klawiatury?).

4. Orth

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    ale jest taki komponent dodawany do headsetu bluetoothowego i on jest bardziej kompatybilny

5. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    jaki bt o_O? jak ty niewiesz ze w xboxie jest wifi a nie bt to kto ci kupil x360 o_O?

6. Orth

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    jak może być wi-fi przecie no jak pogryzło by się poza tym po grzybka w takim razie kupować ten sprytny komponent żeby działał bezprzewodowy net?

Hym wiesz jestem człowiek pracujący, Zarobiłem Kupiłem Mam.

toć wiele osób pisało o tym że to na bt jest

7. Bug

Bug Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    wi-fi kosztuje ok. 300 zeta za adapter taki brzydki, bt nie wiem w jakiej wersji jest

8. Orth

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    wieeem mi on nie potrzebny ma kabelek pociągnięty i sensu nie ma bt to kupować. Gdzieś widziałem ze wystarczy coś tam do pada podpiąć od bt mikrosoftu i działają słuchawki np od nokii

9. miedzianek

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    nie no zal czlowieku PAD JEST NA WIFI!NIE NA BT!

a sluchawki bt nie beda dzialaly z tym bo niema nadajnika bt w x360!

'jak może być wi-fi przecie no jak pogryzło by się poza tym po grzybka w takim razie kupować ten sprytny komponent żeby działał bezprzewodowy net'

z czym by sie pogryzlo?wifi jest od komunikacji konsola-urzadzenia a od neta trza oddzielnie dokupowac...a ten odbiornik pada pod pc to odbiornik wifi...

10. sasukepl

sasukepl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    wiesz o tym ze wifi ma aż 15 kanałów adapter ma ustawiony inny kanał a konsola ma inny kanał i nic się nie gryzie na bt by działał max 3,5m a pad działa prawie na 10m

11. miedzianek

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    dokladnie,pozatym jak niewierzysz-wlacz konsole i sprobuj na komorce wyszukac urzadzenia BT,ciekawe czy pokaze ci xboxa...jak tak to gratuluje-.-

12. only

only Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Z tego co się orientuje pad nie jest ani na WI-Fi ani na BT. Wydaje mi się że działa tak jak bezprzewodowe myszki, radiowo.

13. DjKwaku

DjKwaku Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Piekary
    to akuratnie jest slabym argumentem :p nie wiem czy wiesz ... ale BT mozna wlaczyc ale nie zostanie wykrywalny dla innych sprzetow ( wpisujesz recznie nazwe itd i dziala )

no a Wi-Fi to co to jest jak nie radio ??? :> ( tylko inne kanaly czestotliwosci itd itd )

Pady sa pod Wi-Fi badz jak kto woli radiowo :) a dlaczego trzeba przystawke ? bo widocznie producent chcial zaoszczedzic na produkcji X i modul Wi-Fi ktory jest wbudowany do komunikacji z padem jest duuuuuzo tanszy dlatego potrzebujemy przystawke

Ps. ktos tam pisal ze gdyby bylo na BT to zasieg do 3,5 M a dzieki temu ze radio to mamy do 9 m .... LOL BT ma duzo wiekszy zasieg niz radio ( tzn uzywane w komunikacji w PC i X360 ) komorki potrafia nawet przesylac pliki przez BT do 30 M !! (tzn tylko raz cos takiego widzialem z qmpla SE i Nokia a wiekszosc to do okolo 10-15 M mi sie udawalo )

pozdrawiam :)

14. Orth

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    dobra już wszystko wiem, dziękować, tylko kieruje parę słów do ludzi o większym stażu (postach / posiadaniu konsoli) o to by mieli trochę cierpliwości bo złość piękność szkodzi a nerwica to choroba

Kotaku - DIY: Xbox 360 Handsfree Headset - DIY

15. Piri

Piri V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włoszczowa :)
    Radiowo są , ale nie są na WI-FI . To po pierwsze . Po drugie interesuje mnie czy odrazu kazdemu z was dac po banie czy tylko po warnie w kazdym poscie ?

Wczytywanie...

Poleć forum