1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kompatybilność wsteczna a GWG i zakupy dla konsoli Xbox 360

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez simmi, Czerwiec 18, 2015.

1. simmi

simmi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Oświęcim
    Chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość zakupów gier w promocji oraz przypisania gier z games with gold z konsoli x360.
    Nie posiadam jej a fajnie by jednak było rezerwować sobie gry z gwg w razie gdyby były dostępne pod X1. Tak samo z zakupami - szczególnie promocji. Czy da się coś takiego zrobić z poziomu xboxa one bądź przeglądarki?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3221
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Z przeglądarki normalnie kupujesz jak każdą inną grę...
    Stary pomyśl trochę...

4. Qpencjusz

Qpencjusz Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Strzelin
    W przegladarce logujesz sie na xbox.com, szukasz gry ktora jest teraz na gwg i dodajesz do konta

simmi lubi to.
  5. simmi

simmi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Oświęcim
    Dzięki a odpowiedź. Tylko gdy próbuje kupić Thiefa z golda na x360 dostaje komunikat :
    To twój pierwszy zakup?Aby upewnić się ,że biędzie zgody, zaloguj się w usłudze Xbox Live przy użyciu konsoli i spróbuj ponownie.
    Wygląda chyba na to ,że profil powinien być w użyciu także na xboxie 360

6. Kyron

Kyron Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    207
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    No ja to będę miał problem przypomnieć sobie co kupiłem kiedyś za kosmiczne pieniądze (ale zawsze czekałem na jakąś rozsądną promocję)a co z allegro za śmieszne grosze typu 6 gier AAA za 65 zł z profilem od kogoś do pobrania.

7. maker3

maker3 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    72
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Thief to akurat wyjątek. Gry Square Enix mają w dystrybucji cyfrowej podział na PAL/NTSC. Najpierw trzeba dodać konto ba konsoli, żeby ustalić region i dopiero potem można kupować przez www. Identycznie miałem z Sleeping Dogs na świeżym koncie.
    Wysłano z Nokia Lumia 920

8. jaszczurka23

jaszczurka23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    dokładnie tak jest teraz a żeby kupować z goldem za free w promocji na x360 przez www trzeba mieć musowo przypisaną kartę płatniczą,kredytową,paypal dla gier z XO przez www już nie trzeba mieć przypisanej karty

9. pablo-zaba

pablo-zaba Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A to nie jest tak ze musisz mieć chociaż raz zalogowane konto na xbox360 i zakupić choćby free żeby pózniej dodawać przez www.Ja musiałem sie zalogować na Xbox 360 dodać do konta kartę zakupić coś za free i pózniej mogłem już przez www dodawać nie maja nawet konsoli Xbox 360

Wczytywanie...

Poleć forum