1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kompatybilność wsteczna, problem z profilem gracza.

Temat na forum 'Kompatybilność Wsteczna' rozpoczęty przez walion, Marzec 20, 2016.

1. walion

walion Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam! Mam problem.
    Otóż posiadam konsolę Xbox One i kilka gier w wstecznej kompatybilności (głównie cyfrówki, wszystkie części gyrosów plus deus ex). Niestety, ale mam problem z którym nie mogę się uporać.
    XOne zaktualizowany do najnowszego systemu, posiada wszelkiego rodzaju niezbędne aktualizacje, gry z xbox360, które chcę uruchomić znajdują się na liście kompatybilnych i w sumie wszystko powinno działać. Gry działają, ale bez profilu gracza. Za każdym razem pojawia się błąd z logowaniem (bez jakiegokolwiek kodu). Gra się uruchamia, ale bez profilu gracza, którego nie mogę pobrać, po prostu w oknie pobierania profilu gracza nie ma żadnego profilu.
    Mogę grać, ale nie mogę zapisywać ani gier ani ustawień. Dotyczy to wszystkich kompatybilnych gier w jakie chciałem zagrać. Co mogę zrobić, na moim wcześniejszym Xbox one wszystko hulało, teraz wymieniłem go na nowego i lipa (konsola ustawiona jako domowa), może coś z ustawieniami?
    Bardzo proszę o pomoc.
    WP_20160320_18_00_30_Pro_converted.jpg WP_20160320_18_02_51_Pro_converted.jpg

PS.
    Nigdy nie posiadałem Xbox 360.

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1259
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Skoro nie miałeś nigdy X360 to może w tym problem, daj komuś zaufanemu login i hasło niech się zaloguje na X360.

Ed. Rzeczywiście nie doczytałem ostatniego zdania.

Ostatnia edycja: Marzec 20, 2016
  4. walion

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tylko widzisz, na moim wcześniejszym xboksie wszystko działało, więc wydaje mi się że problem leży gdzie indziej.

5. Tohiro

Tohiro Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witaj Walion!
    Potwierdzam problem. Ja również nigdy nie byłem posiadaczem xboxa 360. Kupiłem kilka dni temu xboxa one i grę z 360, która jest kompatybilna - działa, ale bez możliwości zapisu. Przeczytałem pół internetu ale nikt nigdzie nie wspomina o jakimkolwiek problemie, nawet na forach angielskojęzycznych, o wszelkich profilach. Natomiast na stronie supportu dotarłem do takiego zapisu: Uwaga Przy pierwszym uruchomieniu gry na konsolę Xbox 360 na konsoli Xbox One trzeba będzie zalogować się i pobrać swój profil konsoli Xbox 360. Ale co zrobić jak nie mam profilu 360? Nie ma odpowiedzi!
    A teraz jeszcze dodajesz że na innym xboxie one wszystko hulało bez jakichkolwiek innych/starych profilów!
    Czyżby jakiś błąd w aktualizacji?

6. walion

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Problem rozwiązany, należy wejść: USTAWIENIA\SYSTEM\DANE KONSOLI I AKTUALIZACJE\ZRESETUJ KONSOLĘ\ZRESETUJ I ZACHOWAJ GRY I APLIKACJE.
    Zrobiłem tak i problem zniknął, testowałem dzisiaj na GoW Collection, Deus Ex i Tekken TT2, wszystko działa jak należy, single jak i multi. Podejrzewam że zniknięcie problemu ma związek z nową aktualizacją, w każdym bądź razie wszystko jest już ok :).

Wczytywanie...

Poleć forum