Kompatybilność wsteczna, problem z profilem gracza.

walion

Użytkownik
Użytkownik
Witam! Mam problem.
Otóż posiadam konsolę Xbox One i kilka gier w wstecznej kompatybilności (głównie cyfrówki, wszystkie części gyrosów plus deus ex). Niestety, ale mam problem z którym nie mogę się uporać.
XOne zaktualizowany do najnowszego systemu, posiada wszelkiego rodzaju niezbędne aktualizacje, gry z xbox360, które chcę uruchomić znajdują się na liście kompatybilnych i w sumie wszystko powinno działać. Gry działają, ale bez profilu gracza. Za każdym razem pojawia się błąd z logowaniem (bez jakiegokolwiek kodu). Gra się uruchamia, ale bez profilu gracza, którego nie mogę pobrać, po prostu w oknie pobierania profilu gracza nie ma żadnego profilu.
Mogę grać, ale nie mogę zapisywać ani gier ani ustawień. Dotyczy to wszystkich kompatybilnych gier w jakie chciałem zagrać. Co mogę zrobić, na moim wcześniejszym Xbox one wszystko hulało, teraz wymieniłem go na nowego i lipa (konsola ustawiona jako domowa), może coś z ustawieniami?
Bardzo proszę o pomoc.
WP_20160320_18_00_30_Pro_converted.jpg
WP_20160320_18_02_51_Pro_converted.jpg


PS.
Nigdy nie posiadałem Xbox 360.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Skoro nie miałeś nigdy X360 to może w tym problem, daj komuś zaufanemu login i hasło niech się zaloguje na X360.

Ed. Rzeczywiście nie doczytałem ostatniego zdania.
 
Ostatnia edycja:

walion

Użytkownik
Użytkownik
Skoro nie miałeś nigdy X360 to może w tym problem, daj komuś zaufanemu login i hasło niech się zaloguje na X360.
Tylko widzisz, na moim wcześniejszym xboksie wszystko działało, więc wydaje mi się że problem leży gdzie indziej.
 

Tohiro

Świeżak
Świeżak
Witaj Walion!
Potwierdzam problem. Ja również nigdy nie byłem posiadaczem xboxa 360. Kupiłem kilka dni temu xboxa one i grę z 360, która jest kompatybilna - działa, ale bez możliwości zapisu. Przeczytałem pół internetu ale nikt nigdzie nie wspomina o jakimkolwiek problemie, nawet na forach angielskojęzycznych, o wszelkich profilach. Natomiast na stronie supportu dotarłem do takiego zapisu: Uwaga Przy pierwszym uruchomieniu gry na konsolę Xbox 360 na konsoli Xbox One trzeba będzie zalogować się i pobrać swój profil konsoli Xbox 360. Ale co zrobić jak nie mam profilu 360? Nie ma odpowiedzi!
A teraz jeszcze dodajesz że na innym xboxie one wszystko hulało bez jakichkolwiek innych/starych profilów!
Czyżby jakiś błąd w aktualizacji?
 

walion

Użytkownik
Użytkownik
Problem rozwiązany, należy wejść: USTAWIENIA\SYSTEM\DANE KONSOLI I AKTUALIZACJE\ZRESETUJ KONSOLĘ\ZRESETUJ I ZACHOWAJ GRY I APLIKACJE.
Zrobiłem tak i problem zniknął, testowałem dzisiaj na GoW Collection, Deus Ex i Tekken TT2, wszystko działa jak należy, single jak i multi. Podejrzewam że zniknięcie problemu ma związek z nową aktualizacją, w każdym bądź razie wszystko jest już ok :).
 

marcus333

Świeżak
Świeżak
Witam Ja miałem podobny problem nie pomógł restart do ustawień fabrycznych ,metodą prób doszłem do tego ze knsolę podłączyłem do rutera kablem sieciowym i wszystko poszło ok profile z one jak z xboxa 360 poszły
 

Do góry Bottom