1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kompilacja wsteczna

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez 87grzes, Listopad 15, 2010.

1. 87grzes

87grzes Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Piekary Śląskie
    Witam
    Zakupiłem ostatnio red dead redemption bardzo mnie w ciągła i chciałbym poznać początki historii głównego bohatera :)
    Podobno "pierwsza" częścią była red dead rewolver :) Kumpel ma do sprzedania ale na Xbox "1" bo chyba tylko na nią wyszła płyta była mocno używana i chcianym ja sobie zakupić i zrobić dla użytku własnego kopie wiem ze gra działa na konsoli xbox360 kompilacja wsteczna i (mam dysk z emulatorem) tylko:
    1. Czy aby odpalić gry z xboxa jedynki na xbox360 musi być oryginał czy kopia tez da się odpalić
    2. jeśli kopie da się odpalić to na dvd 4 czy 8 gb musi być nagrana (myślę ze 4 ale wole się upewnić w razie czego)

2. Lotnik421 Xbox One

3. rudy2007

rudy2007 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Żeby odpalić pirata musisz mieć specjalne pliki do patchowania obrazu inne dla każdej gry i regionu, których do większości gier nigdzie nie ma. :p A jakbyś jakimś cudem znalazł to nagrać to trzeba na DL a nie zwykłą DVD.
    I kompatybilność wsteczna, a nie kompilacja, jak nie rozumiesz słowa, którego chcesz użyć to albo sprawdź co znaczy, albo go nie używaj ...

4. 87grzes

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Piekary Śląskie
  5. 87grzes

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Piekary Śląskie
    a to z oryginalami nie ma takiej zabawy ?? albo tez trzeba mase rzeczy zrobic aby uruchomila sie??

Wczytywanie...

Poleć forum