1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kompletnie zaskoczony, pomóżcie !

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez damian7154, Grudzień 23, 2010.

1. damian7154

damian7154 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Cześć. Sprawa jest dosyć pilna. Do tej pory tak myślałem, że może do końca lutego, marca uzbieram kase na xboxa, a tu nagle się dowiedziałem, że jutro dostanę tylko praktycznie teraz nic nie wiem. Chciałem kupić Slima 250 GB, ale jak to jest z internetem? Nie chcę konsoli przerabiać, ale praktycznie muszę mieć sieć założoną żeby grać po sieci. Tutaj nie wiem jak to z tym jest. Jeszcze myślałęm czasem o PS3 ale tutaj też nic nie wiem. Wybaczcie chaotyczne pisanie, ale jest baaardzo mało czasu a sprawa jest poważna. Jeszcze jaką grę wziąć? Kupić samą konsolę czy z grami? W moim mieście nie wiem czy gdzieś będzie, a jeśli z grami to bardzo drogo i pewnie będą kijowe. Może coś poradzicie, w Was nadzieja.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tauosu

Tauosu Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Płock
    Konsolę weź taką na którą Cię stać (a raczej w tym wypadku twoich rodziców/dziadków/dziewczynę, choć po sposobie pisania obstawiał bym 2-gą opcję - dziadków). Pomyśl przeanalizuj, weź do ręki kalkulator i policz...

Co do sieci - Slim ma WiFi łączysz się z routerem, AP lub mostem i już (oczywiście jak masz wykupiony Live)

Co do gry: Skąd mamy wiedzieć jaką gre ? Kup sobie Kinectimals ;F podaj gatunek który cie interesuje i będziemy kombinowali

4. Fannadil

Fannadil Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdańsk
    slim ma wbudowane wifi wiec net podlaczysz bez kabli
    mala porada pisz pytania w punktach bedzie prosciej
    a gry zalezy co lubisz konsole wychodza w roznych zestawach

edit
    aha i to bardzo nieladnie podgladac prezenty! :D

5. Paul Falcon

Paul Falcon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kętrzyn
    Jeśli chodzi o gry to kupisz na allegro parę fajnych tytułów bardzo tanio:)

6. Swirus

Swirus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chicago
    Będzie rózga! - W tym wypadku RROD :O

A teraz na poważnie, ja kupił bym zestaw bez gier. Zostaje trochę pieniędzy które można zainkasować w coś ciekawszego, no i ogólnie skusił bym się na Arcade, gdyż Slim jest nowy a rynku i nie przemawia do mnie. Miałem 2 slimy oba leża z RROD - miałem pecha? Pewnie tak :).

7. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Jeśli zdecydowałeś się na Xboxa 360 to bierz wersję Slim 4GB ( jeśli będzie ci potrzebny dokupisz dysk) lub Slim 250 GB. Konsola ma wbudowane Wifi do sieci. Pamiętaj , że za grę po sieci musiał będziesz płacić ( kupując nową konsole otrzymujesz gratis 3 miesiące gry po sieci) .
    Z gier to na start polecam GTA IV , łączy różne gatunki i jest to absolutny must have.
    Nie zalecam pośpiechu w wyborze konsoli , zastanów się dobrze czy chcesz Xboxa 360 czy PS3.

8. raflooldz

raflooldz Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Nie polecam brać konsoli bez dysku, jest praktyczny i przydatny. Lepiej Slim 250gb bez gier, niż slim4gb z grami.

Pozdro

9. Paul Falcon

Paul Falcon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kętrzyn
    Ja polecam X360 ale musisz być gotowy na zazdrość Exclusive gier co na PS3 są:p Dla mnie lepszy xbox bo jest dla mnie subiektywnie lepszy. Wygodniejszy pad, jeśli chodzi o gry to tak naprawdę nie jest duża różnica, jedyna wada Xboxa to płatny multiplayer, ale jak się kupuje na cały rok to płacisz około 10-15zł na miesiąc więc niewiele.

10. Tauosu

Tauosu Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Płock
    Ja bym polecał Arcade + pen 16 GB ja mam taki zestaw i mi wystarczy, jak gram to gram w jeden maksymalnie dwa tytuły i wystarczy. Jasne dysk to wygoda, instalujesz wszystkie gry i masz spokój jednak jeżeli cena by była lepsza na x'a bez dysku + pen niż x z dyskiem to bym wolał to pierwsze. Tym bardziej, że to prezent za sporą kwotę.

11. damian7154

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Dzięki za wszystkie odpowiedzi. Więc teraz odpowiem na Wasze pytania:
    To nie prezent od dziadków, tylko od rodziców. Kasa jest na Slima 250 GB.
    Na gry mam swoich 300 zł. Obowiązkowo kupię UFC 2010 ponieważ kocham MMA, a nad drugą grą się zastanawiam. GTA IV/FIFA 11
    Co do internetu, wiem, że ma Wi Fi ale ja mam komp podpięty do modemu a nie routera. XLive też nie stanowi problemu jeśli chodzi o cenę. Proszę o kolejne odp i jeszcze raz dzieki

12. Kuba2255PL

Kuba2255PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Jeśli jesteś fanem piłki,fifka to must have.Więc radzę wziąść fifkę 11+UFC,a gta jest tanie to dokupisz i tyle.

13. KamiLLCR7

KamiLLCR7 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdańsk
    Ja bym ci radził wziąć fife 11 i ufc 2010 . A za niedługo pewnie będziesz miał już na gta 4

14. Fannadil

Fannadil Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdańsk
    gta to 30 h glowny watek plus masa pobocznych polecam
    fifa jak masz z kim grac napewno sie nie znudzi

15. Nikolai

Nikolai Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Bierz sobie UFC I GTA IV... UFC jest zaj.ebiste, dzisiaj ściągnałem demo i super się gra... GTA IV to cud obecnej generacji, piękna grafika, fizyka, fabuła, miasto. W to trzeba zagrac - a FIFA... Z roku na rok prawie nic się nie zmienia. Tylko wciskają jakieś ****rele typu 'Personality +' i 'Pro Passing' żeby nie było, że tak naprawdę wciskają nam to samo od wersji 06, tylko z lepszą grafiką.

Zawsze możesz demo Fify 11 pobrac z XBL, masz wtedy bodajże 4 albo 8 zespołów, i możesz zobaczyc, czy naprawdę chcesz tę grę. Ja jutro ściągnę Fife 11 demo, to napisze, czy warto:)

pozdrawiam

16. Swirus

Swirus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chicago
    Zrobię trochę spam, ale zamieszczałem już tutaj zdjęcie tych Slimek na forum bo ktoś prosił. Po 2 możecie kupować co wam sie podoba, prosił o pomoc - Pomogłem. Slimka to wydatek 300$, jeśli uważasz że to tak drogo że 2 konsole na chacie to zaskoczenie. No to sory, poszperaj w moich postach znajdziesz zdjęcie.

UFC 2010 - Mam, ogólnie single dobrze sobie radzi. Ale kampanie krótka cholernie... Jeśli pod neta to słabo, gdy chcesz zagrać potrzebujesz kodu VIP (U nas w USA trzeba VIP aby w to grać, nie orientuje się jak jest w PL ale raczej tak samo) za który trzeba płacic 1200MP.

17. damian7154

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    A powiedzcie: jeśli będę miał xboxa w drugim pokoju a u siebie modem to jak mam to wszystko połączyć? Gadałem z jednym userem stąd i powiedział, że Ethernetem jeśli bezpośrednio. Wiem też, że Routerem mogę jeśli chcę żeby większa wygoda była. I jeszcze jedno: jeśli przy pierwszym uruchomieniu iksa nie będę miał jeszcze neta to nic się nie stanie? Chodzi o grę po Live.

18. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    1. Kup router, i po problemie
    2. Nie, bo co miałoby się stać?

19. kwozniak7

kwozniak7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak będziesz mógł podłączyć internet i będziesz chciał grać to poprostu podłączasz kabel i tworzysz konto. Ja poł roku nie grałem na Livie i konsoli nic się nie stało :p

20. Glothus

Glothus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Poszperałem i nie ma żadnych zdjęć :) (No chyba, że coś pominąłem ? ;])

Co do tematu ja polecam GTA IV bo to dla mnie must have, a fife też mam jak bardzo ci sie podoba to moze znajdziesz jakas ciekawa oferte na allegro ;P

21. kwozniak7

kwozniak7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja osobiście polecam UFC. Gra przekozak! Troche dużo kombinacji ciosów więc nauka zajmuje troche czasu ale za to frajda z gry bezcenna ;) Zastanów się też nad Fight Nightem 4.

Wczytywanie...

Poleć forum