1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kompletny format nieoryginalnego dysku twardego.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez LIFETEC, Maj 16, 2011.

1. LIFETEC

LIFETEC Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie, mam pewien problem z dyskiem. Chodzi o to, że kupiłem "oryginalny dysk" do xbox 360, który po prostu nie miał plików emulatora w sobie przez co nie mogłem grać w gry z xbox 1, które znajdują się na liście obsługiwanych. Przez przypadek w jakiś sposób spowodowałem przy próbie umieszczenia instalatora usunięcie partycji nr 2. Przy ponownym reflashu dysku niestety hddhackr nie czuje chęci utworzenia tej partycji :). W związku z tym chciałbym się zapytać czy jest jakaś możliwość kompletnego sformatowania dysku w taki sposób jaki był przy sprzedaży aby hddhackr utworzył mi wszystkie partycje na nowo? W xboxie dysk odczytuje zatem problemu nie ma, dysk formatowałem nie spowodowało to żądanego efektu czyli utworzenia tej partycji, dysk ma pojemność 250GB. Dodam fakt, że xplorer cholernie mi się wiesza zatem nie wiem jaka jest stabilna wersja tego programu w win xp :). Chciałbym zupełnie dysk sformatować nie poprzez xboxa, może to by spowodowało reakcje hddhackr i utworzył by partycje przez to, że ich nie widział. Pozdrawiam i dziękuje za wszelkie odpowiedzi

2. Lotnik421 Xbox One

3. hashpl

hashpl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Płock
    Xplorer360_250gb_edition program sie zwie

4. venom85

venom85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mniej wiesz,lepiej spisz
  5. kufer111

kufer111 Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny Śląsk
  6. LIFETEC

LIFETEC Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziękuje za pomoc, już sobie poradziłem hddhackr miał funkcje ponownego tworzenia partycji i działa :).

Wczytywanie...

Poleć forum