1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kompletny świeżak/kilka pytań

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez dejkat, Styczeń 13, 2013.

1. dejkat

dejkat Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Jestem posiadaczem konsoli xbox360 arcade i mam kilka pytań związanych z grami.

1.Mam problem z nagrywaniem gier.Nagrywam na płyty Intenso , nie miałem z nimi problemu , Wypalam przez Imgburn .Problem polega na tym iż gdy wkładam czystą płytę do nagrywarki nie widzi tej płyty i kilku innych z tej samiej firmy. Nagrywane były gry wcześniej na tej nagrywarce. Zaaktualizowałem BIOS nagrywarce -nic. Czy to będzie wina lasera ? czy czegoś innego ?

2.Jakie mam LT? i czym się rózni LT od LT+ (LT+2.0 od LT.2.0)Wiem że można ustalić po grach które mi działają. A działają mi :FIFA12,GTA IV,Assassin's Creed: Revelations,CRYSIS 2,DEAD ISLAND.Nie działają : COD BO ,COD MW2.

3.Co to znaczy jak przy grze jest :pAL,NTSC,COMPLEX ITP.?

4.Do czego służy abx?

Przepraszam za kłopot i z góry dziękuje. (Wujek google mi nie pomógł :( )

//Nazwa tematu nie opisuje problemu.
    To, że jesteś świeżakiem nie zwalnia Cię z czytania regulaminu i stosowania się do niego.
    Upomnienie, następnym razem warn. Zapraszam do przeczytania regulaminu forumowego, pozdrawiam
    ~z0nk31

2. Lotnik421 Xbox One

3. djblackkrk

djblackkrk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    1. Czeka Cię wymiana nagrywarki, polecam kupić od razu iHAS 124b który bardzo ładnie nagrywa nam kopię 1:1 gier XGD3 :)
    2. LT+2.0 a LT 2.0 to to samo a skoro piszesz że ACR Ci działa a Mw2 i BO nie to posiadasz LT 2.0. Wgraj LT 3.0 albo RGH :)
    3. PAL i NTSC to region gry w którym została wydana. Polska ma region PAL ale np USA ma już NTSC. Gry Pal nie działają na konsoli NTSC i odwrotnie. COMPLEX, SWAG, SRT to nazwa grupy ripującej gry do sieci.
    4. ABGX to program do sprawdzania obrazów gier przed ich nagraniem. Sprawdza czy obraz się zgadzą i weryfikuję go ze swoją bazą.

Pozdrawiam :)

1 osoba to lubi.
  4. dejkat

dejkat Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jescze pytania

1.Czytałem troszkę na temat iHAS 124b i o co chodzi z przerobieniem ?Co mi to da ?

2.Pisało coś o ID płyty.O co chodzi ?

3.co to jest LightScribe? To jest tylko drukowanie etykiety na płytę ?

4.Jak mogę sprawdzić swoją nagrywarkę? z wyglądu przypomina iHAS .

5. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    1. Do tej nagrywarki jest soft który pozwala wypalić gry XGD3 w 100% (na nagrywarki bez tego softu wypalisz gre w 97%), jeśli wypalisz 100% to gre możesz zgrać na dysk i jesteś bezpieczniejszy na live

2. Każda płyta ma swoje ID, jeśli chcesz wypalać na innych niż verbatim to będziesz musiał modyfikować soft do tej nagrywarki pod odpowiednie Media ID

3. Tak.

4. Wejdź w menedżer urządzeń i zobacz jaki model masz.

1 osoba to lubi.
  6. dejkat

dejkat Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzięki

1.Co mi da że wgram LT 3.0 lub RGH? i czym to się różni ?

7. oblivon05

oblivon05 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Lt 3.0 (oprogramowanie do napedu w konsoli) pozwoli ci na czytanie ''kopi zapasowych'', a dzieki RGH bedziesz mogl grac bezpośrednio z dysku bez płyt.

Wczytywanie...

Poleć forum