1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kompletny świeżak, kim ja jestem, co mam robić

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Khaerxis, Grudzień 13, 2011.

1. Khaerxis

Khaerxis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich użyszkodników X360. Dołączyłem do tego grona 3 dni temu ;d Kupiłem konsole od razu przerobioną. Nie mam pojęcia jaki LT ani nic. Chciałbym sobie już zaktualizować LT sam ale... nie wiem jak. Chętnie bym wysłuchał paru dobrych rad od bardziej doświadczonych osób które już robiły to nie raz.

Wiem, już roi wam się w głowie wiele flejmu (UZYJ SZUKAJKI ETC), ale na forum zarejestrowałem się dopiero dziś i nie wiem jeszcze gdzie tutaj czego szukać. Jestem w tym wszystkim ZIELONY/MŁODY.

Zależy mi na grach bardziej dla wielu graczy (Nie chodzi o Live), gry typu Tekken 6, Fight Night Champion, Fifa 12. Jaki LT do nich wgrać?

Tekken 6 to gra przy której widnieje dopisek Wave 4. O co w tych chodzi?

Teraz tak, za dawnych czasów posiadałem laptopa i mam jeszcze z niego dysk Toshiba MK2546GSX. Da się go podpiąć do konsoli jako dysk wewnętrzny? Jak to zrobić?

Posiadam w konsoli napęd Lite-On. Xbox wersja ARCADE nie był nigdy podpinany do sieci, żadnych aktualizacji.

Pozdrawiam, Khaerxis.

PS. Chciałbym pozbyć się wszelkiego spamu aby temat stał się dla mnie bardziej przejrzysty, zbędne posty nie mające związku z moimi pytaniami będą "reportowane".

2. Lotnik421 Xbox One

3. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    To nie jest flejm tylko dobra rada, można znaleźć wszystko :)

Napisz mi na GG, to wytłumaczę ci o tych przeróbkach itp, to długa dyskusja

4. Zaborov

Zaborov Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Ostrołęka
    Na forum możesz wyczytać wszystko :)

Wczytywanie...

Poleć forum