1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Komputer do 1400 zł

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez auron123, Grudzień 11, 2010.

1. auron123

auron123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Żagań
    Witam jakie macie pomysły na złożenie komputera do kwoty 1400 zł czy lepiej się opłaca kupić gotowy zestaw na allegro jestem już w tyle z nowinkami technicznymi więc proszę was o pomoc.
    Komputer głownie będzie mi służył do takich codziennych spraw, gg, muzyka może jakaś gierka czasem ale chciałbym już kupić komputer taki porządny żebym wiedział że co wgram będzie działać.
    Poleca może taki zestaw ?
    NAJTANIEJ!!! QUAD 4x3GHz 4GB 1000GB GT430/1GB 500W (1357366389) - Aukcje internetowe Allegro

2. Lotnik421 Xbox One

3. neoandrew

neoandrew XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Do 1400 będzie ciężko, ten z allegro jak widać można upchnąć w takiej kwocie jednak musisz pamiętać, że podzespoły mogą być gorszej jakości lub słabsze wydajnościowo, no ale do gg, muza inne to bez problemu będzie, gry też, ale raczej nie maks. ustawienia.

4. SNR

SNR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubelszczyzna
    dobra cena i podzespoly, ja bym bral

5. adrian1389

adrian1389 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Raszyn
    Za taką cenę bierz.Gdybym nie miał dobrego kompa bym wziął tego.

Wczytywanie...

Poleć forum