1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Komputer do gier ~ 3000 zł

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Modzio, Grudzień 28, 2010.

1. Modzio

Modzio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tczew
    Siemanko

Chciałbym zakupić w końcu składaka ~ 3000 zł (różnica max. 250 zł) bo teraz jadę ciągle na gotowcach i już się na nich poznałem (Dzień po gwarancji padł mi zasilacz) , wykręciłem taki oto zestaw :
    =
    AMD Phenom II X4 955 Black Edit - 515 zł
    MSI 870 C-45 - 200 zł
    Geil DDR3 4GB(2x2GB) PC1333 Value Series CL9 - 185 zł
    Samsung 1TB HD103SJ - 200 zł
    Gigabyte GeForce GTX 480 1536 MB DDR5 GV-N480UD-15I - 1490 zł
    Samsung SH-S223C - 60 zł
    Aerocool PGS VS-9 - 160 zł
    Seasonic S12II 620W - 340 zł

Oczywiście ma na nim działać GTA V , z góry mówię , że nie przepadam za Radeonami , reszta jest mi obojętna . Chciałbym żeby GTA IV działało mi na Very High przy przynajmniej 40 fps . Z góry dzięki za pomoc .

Wczytywanie...

Poleć forum