1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Komputer i xbox do jednego monitora

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Turek1005, Listopad 13, 2013.

1. Turek1005

Turek1005 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Mam monitor: 2233BW - PRZEGLĄD | SAMSUNG , i obecnie podłączyłem komuter kablem VGA a xboxa kablem HDMI>DVI, lecz obraz z kmputera nie jest zbyt dobry. Rozważałem podpiąć i konsole, i komputer pod złacze DVI poprzez taki przełącznik: Switch DVI + Digital Audio - 2portowy - Switche .
    Prosiłbym o poradę czy to będzie dobre rozwiązanie czy lepiej będzie xboxa podpiąc pod vga za pomoca takiego kabla: KABEL VGA XBOX 360 GOLD PLATED (8635) (3660146881) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. DaJkamieniA

DaJkamieniA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kamionka
    A po co ci komputer i xbox podłączony do jednego monitora w tym samym czasie? Czy takie trudnie jest odpięcie jednego kabla i podpięcie drugiego? Przecież to czas 1min.
    A jak już tak bardzo chcesz mieć w tym samym czasie 2 urządzenia podpięte to do DVI.

4. Turek1005

Turek1005 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale to kłopotliwe, cigłe odsuwanie, przepinanie monitora. A gdyby się to udało zrobić niedużym nakladem kosztów, to czemu nie;)

5. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jeżeli chcesz podpiąć tak jak mówisz to wybieraj... gdzie chcesz gorszą jakość - komp czy xbox, jedno wejście masz analogowe drugie cyfrowe, na jednym niestety obraz będzie gorszy, a co to.. odsunąć monitor, podpiąć i grać na dobrym obrazie? Czasami warto zaoszczędzić a dosłownie minuta, góra dwie cię nie zbawią :)

6. jaholden

jaholden Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dokładnie tak, z czego wspomniana 1 minuta to bardzo wygórowany czas na wypięcie wtyczki i wpięcie innej...

7. swistcki167

swistcki167 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja mam podpiętego xboxa tym kablem. Obraz jest bardzo dobry ;) Opłaca się bardziej niż switch dvi

8. marput

marput Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gliwice
    ja planowałem opuścić telewizor i zamienić na monitor samsung b2230 ale mam tylko jedne wejście i zasilanie więc też by mnie męczyło te przepinanie ale kiedyś zostanę wyrzucony z telewizora i będę zmuszony;p

9. barteczek126

barteczek126 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dołączam się do pytania. A istnieje taka możliwość aby podpiąć X'a do monitora za pomocą DVI i jakoś dać dźwięk na głośniki?

10. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Kabel: Xbox 360 VGA HD AV Cable - Xbox.com
    Przejściówka na DVI: http://www.komputronik.pl/product/38801/Akcesoria/Kable_i_adaptery/Adapter_DVI_meski_VGA_zenski.html
    Przejściówka audio: P02 PRZEJŚCIÓWKA ADAPTER JACK3,5 PS3 XBOX GŁOŚNIKI (3694341359) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    Od konsoli idzie kabel VGA do monitora (podłączasz VGA do przejściówki na DVI a przejściówkę do monitora)
    Dźwięk: Na tym kablu do xboxa masz VGA i Cinch, Cinche podłączasz pod przejściówkę no i później głośniki do jacka w przejściówce i wszystko hula.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum