1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Komputer, konsola, jeden monitor i głośniki

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez petrosdbz20, Luty 19, 2013.

1. petrosdbz20

petrosdbz20 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam PCa z wyjściem DVI i HDMI oraz zamierzam kupić xboxa. Do tego mam monitor z wejściem DVI, HDMI, VGA i Jack oraz głośniki.
    Chciałem kompa i konsolę podłączyć pod ten monitor tak, żeby nie było potrzeby ciągłego wachlowania kablami. Czy dałoby się to rozwiązać bez problemów w taki sposób:
    pc i monitor przez dvi, konsola i monitor przez hdmi, a głośniki podłączone jednocześnie przez rozgałęźnik do kompa i monitora?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    powinno zabanglać. glosniki 5.1?

4. petrosdbz20

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie. Stare jak świat 2.0 czy 2.1 (nie znam się)
    Chyba że ktoś poleci jakieś inne rozwiązanie, żeby nie trzeba było każdorazowo żadnych kabli przepinać?

5. Diabolique

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    przeciez tutaj nic nie bedziesz musial przepinać. latwiej w tej konfiguracji sie nie da.

6. petrosdbz20

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No właśnie jeśli zabangla to mi pasuje. Tylko czy dostanę taką przejściówkę żeby można było głośniki do dwóch różnych źródeł podłączyć?

7. Diabolique

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    musisz zorientowac się z jakimi gniazdami bedzie ci potrzebna i poszukać. na allelole jest tego kupa. doslownie wszystko mozna ukręcić. sam robilem rozne kombinacje i mam podobnie podpiete + druga konsola :)

8. petrosdbz20

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pojawił się mały problem. Mianowicie głośniki po podłączeniu do monitora nie wydają żadnych dźwięków (może coś w PCcie trzeba ustawić?). Jak więc mógłbym pogodzić kompa i xboxa z jednym monitorem i głośnikami?

9. petrosdbz20

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  10. petrosdbz20

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok, problem rozwiązany. Głośniki idą do przejściówki żeńsko-żeńskiej. Z drugiej strony rozgałęźnik wchodzi. Do rozgałęźnika dwa kable męsko-męskie i one też wchodzą do sprzętów. Działa, aczkolwiek nie sprawdzałem, co (i czy) się stanie, jeśli oba źródła dźwięku są włączone.

Wczytywanie...

Poleć forum