1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Komputer nie widzi pendrive ?

Temat na forum 'Off-Topic' rozpoczęty przez solisie, Lipiec 3, 2014.

1. solisie

solisie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam.

Mój komputer nie widzi mojego nowo zakupionego pendrive. To znaczy, że po pierwszym podłączeniu do laptopa Windows zaczął instalować sterowniki do niego, ale próba się nie udała :( Po ponownych podłączeniach w ogóle go nie wykrywało. Pendrive to nie noname tylko zwyczajny pendrive z firmy ADATA.

2. Lotnik421 Xbox One

3. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    działa w innym pc, laptopie, tv, radiu itd?

4. solisie

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Działa na laptopie mojego taty.

5. pocinas

pocinas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    133
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Południowo-Zachodnia Anglia
    Zresetuj latopa, Ewentualnie uruchom laptopa z włożonym pendrive. Jak to nie pomoże spróbój w innym gnieździe USB. Jeśli działa u twojego taty lub na innym sprzęcie a tutaj nie będzie chciało, obstawiam walnięty System Operacyjny, z czym już miewałem do czynienia, dlatego że pracowałem/pracuję na serwisie (software/hardware) od bardzo dawna także takie przypadki mi są znane. Może być jeszcze hardwarowo USb walnięte ale obstawiam system, swego czasu próbowałem naprawiać, z efektami różnymi lub krótkotrwałymi, najpewniejszy był by świeży nowy system.

6. solisie

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Powiem wprost. Restart laptopa- bez skutków, Uruchomienie laptopa z włożonym pendrive- bez skutków, Inne gniazda w laptopie (mam ich 4)- bez skutków. Co do systemu to odczytuje normalnie mojego drugiego pendrive z SanDisk bez żadnych problemów. A wiec nie wiem w czym jest problem.

7. miaucoon

miaucoon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Sprawdź jeszcze dwie rzeczy, menadżer urządzeń i usuń wszystkie sterowniki dotyczące tego pendrive niech go wykryje na nowo.
    Wcześniej możesz wejść do panelu sterowania > narzędzia administracyjne > zarządzanie komputerem > dyski i sprawdź, czy do pendrive'a nie przypisuje Ci litery dysku, która przypisana jest do jakiegoś dysku, albo zasobu sieciowego, to dość często się zdarza jeśli ktoś zmapuje zasób jako kolejną "literę".

1 osoba to lubi.
  8. solisie

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Podłączyłem pendrive do komputera wszedłem do menadżera urządzeń i odinstalowałem pendrive. Odłączyłem i podłączyłem pendrive, wykryło go na nowo i pomyślnie zainstalowało sterowniki :)
    Bardzo dziękuje za pomoc :)

9. miaucoon

miaucoon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Proszę bardzo ;)

Wczytywanie...

Poleć forum