1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Komputer stacjonarny Phenom II X4 940

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez WSZtm, Listopad 12, 2009.

1. WSZtm

WSZtm Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dziś do sprzedania mam Komputer stacjonarny.
    Opis po krótce..

Procesor: AMD Phenom II X4 940@3,6Ghz (obecnie minimalne OC na możliwości tego procesora )
    Chłodzenie procesora: Pentagram HP-10 Alcu Lite + śmigło Acutake FAN PRO PWM.
    Płyta główna: MSI K9A2 Platinum
    Pamięć:A-Data EXTREME DDR2 800+ 4x1GB
    Karta graficzna: Gigabyte GTX 260 core 216
    Zasilacz: Amacrox Warrior 450 PNF
    Dysk: Samsung HD642JJ - 640 GB
    Dysk nr 2: Western Digital Caviar WD2500AAJS-00RYA0 -250GB
    Napęd:pioneer DVR-215L
    Obudowa I-BOX Lynx

Wszystkie bebechy są praktycznie nowe, lecz nie posiadają gwarancji.
    Procesor jest nowy,płyta główna również,pamięci również nowe, karta graficzna posiada jeszcze gwarancję.
    Podzespoły posiadam z racji wykonywanego zawodu.

Dla chętnych wykonam zdjęcia i wyśle meilem.
    Wtajemniczonym też nie muszę mówić że wszystkie podzespoły jakie są w środku idealnie nadają się do OC, a sama moc komputera na ustawieniach fabrycznych jest ogromna.

Sprzedaję ponieważ mam jeszcze trochę konfiguracji na zbyciu.
    Możliwość załatwienia transakcji poprzez Allegro.

Czekam na Wasze propozycje co do ceny, jeśli mi będzie pasowało , PC jest Wasz.

Kontakt:
    GG:4622316
    lub
    PW

Wczytywanie...

Poleć forum