1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Komputer WIFI + Xbox

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Xbox360., Marzec 14, 2010.

1. Xbox360.

Xbox360. Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Czy da się podłączyć Xboxa pod komputer stacjonarny który łapie sieć przez WIFI? Proszę o porady.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mic1225

mic1225 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łomża
    Chodzi Ci o to, żeby podłączyć XBoxa przez Wi-Fi? Jeżeli tak, to musisz dokupić XBox adapter wifi.

4. daro 85 gt

daro 85 gt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Będzin
    Podłącz konsole z komputerem kablem sieciowym. W panelu sterowania/sieć udostępnij połączenie sieciowe (wlan) i już. Jak chcesz bardziej przejrzyście to poszukaj tutka albo pisz na moje gg to pomogę.

5. Xbox360.

Xbox360. Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Jeszcze raz i bardziej sprecyzuje. Mam komputer i ten laczy się z internetem przez taki mały modemik USB (pendrive), ale mam również normalną kartę sieciową w komputerze, i moje pytanie czy da się Xboa podłączyć za pomocą tego kabla co jest dodawany w zestawie do komputera do tej zwyklej karty sieciowej, i odbierać internet przez ten modem wifi tak by był przekazywany do Xboxa. Wiem że trochę poplątałem ale inaczej wytłumaczyć tego nie umiem.

6. Loowoo

Loowoo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tak da sie, chodzi Ci o udostepnienie internetu poprzez PC poniewaz xBox nie zczyta internetu z USB ;p (to do reszty)

Wiec jak podlaczasz internet to masz polaczenie starczy je udostepnic dla reszty sieci i ustawic.

Sprobuje to Ci opisac:

Windows XP
    Start>Ustawienia>Polaczenia sieciowe i tam polaczenie z netem w zakladce udostepnianie udostepniasz (polaczenie z netem)

Windows Vista
    Start>Panel Sterowania>Centrum sieci i udostepniania>Zarzadzaj polaczeniami sieciowymi (po lewej stronie okienka sa opcje) i tam polaczenie z netem w zakladce udostepnianie udostepniasz (polaczenie z netem)

Nastepnie dla obu systemow jesli jestes w tym oknie z polaczeniami sieciowymi, podlaczasz xBoxa oraz PC nastepnie konfigurujesz xBoxa pod stale IP 192.168.1.2 oraz
    PC 192.168.1.1
    Maska Podsieci 255.255.255.0
    Brama to 192.168.1.1
    DSN 192.168.1.1 Resetujesz polaczenia i powinno smigac, tylko ze trzeba miec ciagle PC wlaczony zeby udostepniac. Kabel moze byc byle jaki nie musi byc krosowany (sprawdzone)

Maske podsieci brame oraz DSN na PC jak i na xBoxie. Umnie chulalo, jak zrobisz test polaczenia i nie wyjdzie blad a pusta lista to znaczy ze dziala. (Wylacz Firewalla!)

Jesli nie dajesz rady tu jest filmik http://www.youtube.com/watch?v=KRnr-SJPFns filmik pokazuje jak zrobic VPN ale jest to w tej czesci opisane jak udostepnic takze internet (nie musi byc 192.168.11.1 moze byc jak napisalem wazne ze ta sama grupa)

Mam nadzieje ze pomoglem.

Wczytywanie...

Poleć forum