1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Komputer + Windows = format ;(

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez CwK Bialy, Sierpień 6, 2009.

1. CwK Bialy

CwK Bialy Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    Siemka,
    mam pytanie, czy jest jakiś sposób, żeby zlikwidować wybieranie systemu podczas włączania komputera? Chcę zrobić format, a poprzedni tego nie zlikwidował.

Z góry dzięki za odp.

Ps. format zawsze robię z pozycji "płyty".

2. Lotnik421 Xbox One

3. taylor

taylor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Toruń
    Kliknij prawym na mój komputer i wybierz właściwości, potem karta zaawansowane i będziesz miał "Uruchamianie i odzyskiwanie" i klikasz ustawienia i teraz klikasz guzik edytuj i teraz musisz usunąć system który chcesz wywalić (jeżeli twój system wybierasz jako pierwszy to kasujesz linijkę w której jest partition(2) musisz uważać żeby nie wywalić swojego systemu. Teraz klikasz zapisz i wszystko

4. CwK Bialy

CwK Bialy Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    Co mam z tego wybrać?
    Jak uruchamiam kompa i chcę włączyć windowsa, to muszę wybrać "pierwszą" opcję, tutaj mam skasować tę drugą?

Wczytywanie...

Poleć forum