1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Komputer wirusy dwa pytania

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez KocurekTech, Listopad 28, 2012.

1. KocurekTech

KocurekTech Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    NK
    Czy jeśli na komputerze mialem wirusy i nagralem grę gta iv podczas nagrywania spadal buffor to czy może to skutować zacinamiem sie gier na xbox live?

drugie pytanie dla czego mam arcade jasper 2009 jak np zaloguje mnie to chwilke ten napis zalogowywujący sie zatnie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Shodan155

Shodan155 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olkusz
    "Spadał buffor" tzn? Spadł całkowicie do zera a potem znowu na 100%? Czy może lekko z 100 na 95 itp.

Jeżeli robisz wszystko jak należy, wtedy gra będzie w 99% dobrze nagrana. 1% to złośliwość komputera (zacięcie się podczas nagrywania, etc.)

Od siebie mogę jedynie polecić wgranie "czystego" systemu, zaopatrzenie się w antywirusa. I pobieranie dobrych rippów z torrentów.

Odnośnie drugiego pytania, czasami tak bywa że kiedy jest okno " logowanie " to może się chwilę zaciąć. Może to być wina łącza, dysku.. Nie wiem : )

Jeśli po zacięciu konsola działa normalnie (gry, zapisy, menu) to niema się czym przejmować.

Pozdrawiam

4. DeadWarrior

DeadWarrior Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    U mnie też przy logowaniu na slimie mam zacięcie na 1-2s. Po tym menu może i z mojego paraliżu wydaje się że ścina lekko,ale gry chodzą miodzio. Wszystko pewnie przez to że gram z pendrive'ów,profil też na penie. ;)

5. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    1. Jak płyta pomyślnie przejdzie weryfikację to gra jest dobrze nagrana :)
    2. To normalka.

Wczytywanie...

Poleć forum