Komputer z allegro ?

W

Wilk14

Guest
Witam postanawiam kupić komputer czy waszym zdaniem lepiej kupić go z allegro czy ze sklepu ?
Natknąłem się na taki sprzęt CORE i5 4x3.3GHZ_MSI PRO_4GB _750GB_GT610 2GB_DVRW (2578030132) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Trochę mnie to dziwi w sklepach typu RTV AGD czy MM trzeba wydać grubo ponad 2 tysiące za taki komputer.
Czy ten będzie odpowiedni do gier itd...
 

XBOX-M4ST3R

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Na allegro często są komputery z niemarkowymi zasilaczami, które mogą szybko spalić kompa oraz źle dobranymi podzespołami do siebie. Założę się, że w tym co podałeś jest jakaś podróba bo nie piszą o marce nic tylko W a to sprawa drugożędna. Lepiej składać samemu.
EDIT: I ta karta graficzna o ile dobrze wiem to do gier się nie nadaję w ogóle.
 
W

Wilk14

Guest
RADIAN QUAD i5 2300 H61 4GB DDR3 iHD2000 500GB DRW (2574668780) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
A co myślicie o tym ?
Jeszcze jedno pytanko czy zamawiając z allegro komputer będzie on poskładany czy dostane go w częściach i sam będę go musiał złożyć?
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
A nie lepiej samemu złożyć?
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Przeniosłem do Co kupić.
 

Maxi178PL

Banned
Użytkownik
Tak jak inni, na twoim miejscu kupilbym skladaka, bys moze nawet zaostrzedzil, pewnosci chyba nie masz co do tych komputerow ;p rob jak uwazasz.
 

Kamilmix

Użytkownik
Użytkownik
Ja kupiłem komputer na esc.pl. Powybierałem wszystkie podzespoły i przysłali mi już gotowy, złożony PC.

Tapnięte z Galaxy Ace
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Ja kupiłem komputer na esc.pl. Powybierałem wszystkie podzespoły i przysłali mi już gotowy, złożony PC.

Tapnięte z Galaxy Ace
Ja tak samo, to jest o tyle fajne że wybierasz co chcesz, nie wciskają Ci niemarkowych podzespołów i masz ładny, wymarzony zestaw. Zastanów się autorze wątku :)
 
W

Wilk14

Guest
Postanowiłem powybierać części i samemu złożyć.
A co do allegro to trochę nie rozumiem czemu jesteście tak negatywnie nastawieni.
Dzięki wszystkim za ODP!
 

misiek12m

Użytkownik
Użytkownik
@up
Bo to badziew :p zasada jest wciąż taka sama: mocny procesor i karta graficzna z jak największą ilością pamięci, do tego najtańsza możliwa płyta główna, pamięć ram no name oczywiście ilość której ten komp i tak nie wykorzysta i do tego byle jaki chiński dysk twardy, no i reszta możliwie tania żeby zejść z kosztów. Ogólnie to jedyne co jest w tym kompie dobre to procesor :p

Sent from my HTC Desire using Tapatalk
 

matj

Użytkownik
Użytkownik
pamięć ram no name oczywiście ilość której ten komp i tak nie wykorzysta

Sent from my HTC Desire using Tapatalk
mówisz o 4GB ? Prosze Cie 4GB jest wymagane w kazdej obecnej grze na rynku. A jesli mowisz o 8GB to tez nie prawda jest to co mowisz :)
 

ziutas

Użytkownik
Użytkownik
Sam składałem takie zestawy, najtańszy sprzęt, badziewna obudowa, "MEGA WYDAJNA GRAFIKA", która nadaje się tylko do pasjansa. Nie warto. Lepiej dołożyć te dwie stówy i gdzieś w okolicy w komputerowym niech dobiorą części do wymagań.

OBEY ZIUTAS !! <=> tapatalk...
 

bison616

Użytkownik
Użytkownik
 
W

Wilk14

Guest
Przemyślałem to dokładnie i jednak kupie z allegro.
Chciałem kupić w sklepie powybierać części ( podzespoły) podobne do tych z aukcji w poprzednim poście jednak wyjdzie kilka stówek więcej.
MEGA QUAD 965 8MB_8GB_750GB_HD7770 1GB DDR5 OC_DVR (2606873280) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Czy ten zestaw będzie dobry aby zagrać w te najnowsze gry co wyjdą (NFS MW2,MOH WARFIGHTER) itd.
 

bison616

Użytkownik
Użytkownik
tak spokojnie zagrasz nawet na max detalach
 

noicojeszcze

Użytkownik
Użytkownik
Zasilacz no-name, znaczy się napisane jest że Modecom Logic, więc szrot. Obudowa też do najlepszych nie należy, no i ten dysk twardy tylko pojemnością wymiata, bo pewnie awaryjność i szybkość nie za bardzo. Płyta główna też słaba, no ale nie moja sprawa. Jak to bywa z komputerami z allegro procek i grafika są rzeczywiście dobre, no ale żeby wyrobić się w niskiej cenie trzeba oszczędzać na reszcie, w szczególności na najważniejszym, czyli zasilaczu.
 

akwarium25

Banned
Taki sprzęt na rok może styknie, osobiście sam bym składał sobie jakby co. Bo wiem co tam jest i jest taniej. I po co płacić za przesyłke. I lepiej z dobrego taniego sklepu kupić niż allegro np proline.
 

bison616

Użytkownik
Użytkownik
Zasilacz no-name, znaczy się napisane jest że Modecom Logic, więc szrot. Obudowa też do najlepszych nie należy, no i ten dysk twardy tylko pojemnością wymiata, bo pewnie awaryjność i szybkość nie za bardzo. Płyta główna też słaba, no ale nie moja sprawa. Jak to bywa z komputerami z allegro procek i grafika są rzeczywiście dobre, no ale żeby wyrobić się w niskiej cenie trzeba oszczędzać na reszcie, w szczególności na najważniejszym, czyli zasilaczu.
Co do zasilacza to do tego zestawu jest on zdecydowanie wystarczający, sam mam logica 550W przy dużo mocniejszych podzespołach i znakomicie sobie radzi już 3 rok, a co do płyty do faktycznie mogła być lepsza no ale w tej cenie nic lepszego chyba nie ma
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Zdecydowanie nie polecam zestawów z allegro. Powody są trzy:

1. Nie możesz wybrać wszystkiego po swojemu
2. Dużo podzespołów jest kiepskiej jakości, albo typowe no-name
3. Przede wszystkim w zestawach gotowych nie masz gwarancji na konkretne podzespoły jak przy oddzielnym kupowaniu.
 

Do góry Bottom