1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Komputer!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Wilk14, Luty 21, 2012.

1. Wilk14

Wilk14 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    Witam mam problemik otóż przy włączeniu komputera raz na 2 dni pojawia się przez jakieś 2 sekundy niebieskie tło z napisami a potem pokazuje się czarne tło z napisem ,że mój komputer nie mógł zostać uruchomiony normalnie.
    Zawsze daje uruchom system Windows normalnie.Mam Windowsa XP.
    Może to śmieszne ale ten błąd pojawia mi się kilka razy w roku już od 5 lat.
    Nie mam zawirusowanego komputera miejsce na dysku mam itd. ostatnie naprawy u informatyka kosztowały mnie furę kasy tym razem na pulpicie pojawia się napis błąd crsse.exe to moja wina ,ponieważ kiedyś ściągnołem plik z robakiem myślę ,że on uszkodził mi plik czy to tym jest spowodowane ?
    Następne pytanie czym ten błąd może być spowodowany ostatnio musiałem wymienić dysk na nowy bo tamten już pad ale ot tych 5 lat zawsze się psuje kilka razy w roku już ręce opadają staram się nie ściągać niczego, nie instalować gier i wogule...:upset: co robić ????
    Dodam ,że 2 lata temu przy aktualizacji pojawiła mi się fałszywka Windowsa
    W prawym dolnym rogu pulpitu mam napis Użytkownik mógł paść ofiarą fałszywego oprogramowania Systemu.W przypadku tej kopi sprawdzenie orginalności dałó wynik negatywny.
    Może ta fałszywa kopia jest spowodowana tym błędem nie znam się za bardzo na tym proszę o odpowiedzi będę bardzo wdzięczny:fat:
    Mam nadzieje ,że byłem zrozumiały.

2. Lotnik421 Xbox One

3. SerwisKonsol

SerwisKonsol Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Zrob format i będzie ok.

Wysłane z mojej XPERII Neo V za pomocą Tapatalk.

4. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    jak wyskakuje niebieska plansza zawsze jest opisany kod błędu lub powód dla którego ta plansza właśnie wyskakuje.
    może ten wirus jakoś przeszedł na inne pliki - przeskanuj kilkoma antywirusami kompa, pociągnij go spybotem.

fałszywa kopia raczej nie jest powodem niebieskiej planszy.
    ogólnie zrób tak, że wywalasz WSZYSTKIE pliki z dysków, bez nagrywania czy kopiowania (proponuję tylko zdjęcia nagrać i resztę olać), zrobić formata, poinstalować tylko podstawowe programy i sprawdzić jak sie komp zachowuje
    a najlepiej będzie jak kupisz nowego :D

5. Wilk14

Wilk14 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    Zrobie format komputera tak jak mi doradziliście dzięki za odpowiedzi :)

Wczytywanie...

Poleć forum