1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Komunikacja Xbox Live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez matysiakos, Październik 19, 2012.

1. matysiakos

matysiakos Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rzeszów
    Witam. Mam dwóch znajomych z którymi gram zwykle w BF3. Z jednym z nich mam problem z komunikowaniem się. Mianowicie, gdy zapraszam go do grupy Xbox Live lub do prywatnej rozmowy, to on nie może do niej dołączyć. To samo jest w drugą stronę. Odbieram jego zaproszenie i wyskakuje komunikat, że "nie można połączyć z grupą Xbox Live". Gdy gramy we 3, to ten drugi znajomy musi tworzyć grupę, bo inaczej nie moglibyśmy rozmawiać. Jeśli wyjdzie z grupy, to nas automatycznie rozłącza.
    Czy wiecie może czym to jest spowodowane?
    Proszę o pomoc.
    Z góry dziękuję i pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ankoholik

Ankoholik Xbox One Xbox One Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Białystok
    Odp: Komunikacja Xbox Live

Porty macie zablokowane czyli jestescie za NATem

Wysyłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2

4. dj_carl

dj_carl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    a jak to zmienic jest jakis tutorial ?

5. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    Odp: Komunikacja Xbox Live

Trzeba odblokować porty. Poczytaj w instrukcji swojego routera.

Jezeli to nic nie da, poprosic ISP o zewnetrzny numer ip.

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

6. matysiakos

matysiakos Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rzeszów
    Wystarczy wpisać w google "xbox nat" i kliknąć 1 link od góry.
    Dziękuję za odpowiedź. Próbowałem odblokować porty, ale nie mogę się zalogować na router przez przeglądarkę, bo wyświetla komunikat " Invalid credentials "
    Jak odpalam płytkę z oprogramowaniem TP-LINK'a, to także nie mogę skonfigurować routera. Nie wiem co w takiej sytuacji zrobić.
    Czy mój znajomy też musi odblokować porty? Czy wystarczy jak jeden z nas to zrobi?
    Pozdrawiam.

Witam ponownie. Zrobiłem to za pomocą z jednej instrukcji. W instrukcji napisane było, żeby znaleźć "Single Port Forwarding". Autor instrukcji miał router inny niż ja (ja mam TP-LINK TL-WR340G) i nie mam czegoś takiego. Jest tylko "Virtual Servers", "Port Triggering", "DMZ" oraz "UPnP". Ustawiłem "DMZ" jak było w instrukcji oraz dodałem porty 3074 w "Virtual Servers" (nie jestem pewny czy to to samo co w instrukcji).
    Oto instrukcja : [T] Zmiana NAT na otwarty - Online - XboxOnline - najstarsze i najlepsze forum
    Wiem, że z innego forum o xboxach, ale nie mogłem innej znaleźć.
    Proszę o pomoc.

Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edycji//Laki88

Wczytywanie...

Poleć forum