1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Komunikacja z dyskiem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Starless69, Październik 11, 2013.

1. Starless69

Starless69 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, mam problem-konsola wisi jakieś 30 sekund na pierwszym intro z obrazkiem XBOX 360 zanim załaduje oryginalnego dasha. Pokazuje mi że dysk jest niesformatowany. W końcu za 10 razem udało mi się włączyć FSD. Włączyłem sobie GTA 5 i szybko zauważyłem, że po podnoszeniu broni nie dodaje mi amunicji, a to już znak, że nie ma transferu z dysku. Po restarcie już w miarę normalnie ale zamraża mi ekran po 5 minutach gry (niezależnie w co gram) Po kilku restartach konsoli to samo. Pomyślałem, że to wina dysku, więc odpaliłem grę z płyty no i wczyty są tragicznie długie(jakaś minuta czarnego ekranu zanim pojawi się intro). Po wyjęciu dysku, gry z płyty działają normalnie. Dysk ma ok 10 lat, jak go wymienię na nowy to zniknie problem?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Wymień dysk na nowy. Niech zgadne jak odepniesz hdd to konsola juz nie wisi 30sekund na logo xbox ? :)

Sent from my ASUS Transformer Pad TF700T using Tapatalk 4

4. Starless69

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dokładnie, a jak mam sformatować ten nowy dysk pod fat 32 i jak mam wgrać xexmenu?

5. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Kup nowy dysk 2,5 cala i go wymien i podepnij pod konsole tak jak masz to teraz zrobione. W oryginalnym dashu bedziesz mial ten dysk wykryty i bedziesz mogl go sforatowac z poziomu konsoli. No chyba ze masz dysk na usb to mozesz skorzystac z programu fat32format.exe

Sent from my ASUS Transformer Pad TF700T using Tapatalk 4

6. Starless69

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam nowy dysk no i jak włączam xboxa to mi zamraża na logo xbox 360 i nie działa dalej.

7. Starless69

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ok niby wszystko się udało, ale jak włączam to CZASEM pojawia się błąd e68 i oczywiście zwiechy dysku po ok 2 minutach tak jak na starym, czyli to nie wina dysku. Co może być przyczyną?

Wczytywanie...

Poleć forum