1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Komunikat błędu o wyjęciu dysku przy Gothic 4 Arcania.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Rieju, Październik 15, 2015.

1. Rieju

Rieju Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam Gothica 4 Arcania, grałem w niego dosyć długo i w miarę daleko doszedłem. Dzisiaj odpalam konsolę i widzę, że ikonka zmieniła się na inną (pod uruchom grę, nie jakiś wojownik i napis Arcania, tylko takie A jakby i jakiś tam napis, chyba Arcania). Od czasu do czasu jest ta starsza ikonka, ale i tak nic to nie zmienia. Do tej pory grało się normalnie, teraz wygląda to tak, że gdy chcę uruchomić swoje save'y (pomimo tego, iż przed tym przy odpalaniu gry pyta mnie o jednostkę zapisu, mam pendrive'a zamiast dysku, do tej pory nie było problemów), a mianowicie ten najnowszy, gra ładuje się, jest ten pulpit z grafikami z gry, nagle pokazuje czarne tło, złotą płytę i wywala komunikat: "The storage device containing downloadable content has been removed, returning to the START screen". Pendrive jednak nie został wyciągnięty na ułamek sekundy. Biorę wróć, znów pyta się mnie o jednostkę pamięci. Znów biorę pendrive, przechodzę do menu gry, tym razem biorę Kontynuuj bo jak będę chciał tamten save wczytać to i tak sytuacja się powtórzy. Jednak to samo tutaj, wcześniej może z jeden-dwa razy przez Kontynuuj przeniosło mnie do etapu po kilku pierwszych misjach. Czy spotkał się ktoś z takim czymś, ewentualnie ma na to jakieś rozwiązanie?

Wczytywanie...

Poleć forum