Komunikat dysk z różnymi materiałami

Baqu

Użytkownik
Użytkownik
Witam,

Dzisiaj po wsadzeniu płyty zamiast wyskoczyć uruchom grę, wyskoczyło dysk z różnymi materiałami.
Gra dopiero uruchamiała się po wejściu w zakładkę moje gry (tam gdzie są te zainstalowane na dysk)
Co konkretnego może ten komunikat oznaczać ? Chodzi o grę Fifa 14 nagrane zwykłą nagrywarką zaraz po premierze zainstalowana na dysk, grana regularnie i dopiero dzisiaj takie coś wyskoczyło ;)
 

grochu41

Użytkownik
Użytkownik
Fifa 14 nagrana zwykłą nagrywarką i do tego zainstalowana na dysk? Fifa 14 ma CIV to jesteś cudotwórcą.
 
Może ci laser pada albo płyta złe wypalona. Gry zwykłą nagrywarką się normalnie instalują na dysk. Ale jak włączy tryb kariery to będzie zonk hehe.
 

Baqu

Użytkownik
Użytkownik
Może ci laser pada albo płyta złe wypalona. Gry zwykłą nagrywarką się normalnie instalują na dysk. Ale jak włączy tryb kariery to będzie zonk hehe.
Dokładnie, ja gram tylko w mecze towarzyskie z bratem, czasami wywali przy ustalaniu składu. Już ten komunikat się nie pojawia, może jakieś zabrudzenie było na płycie

Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2
 

Widmo.sg

Świeżak
Świeżak
Witam

Nagrałem wczoraj sobie płytkę DVD-ROM (UDF) - zawartość to jeden plik mp4 (powyżej 2GB) oraz kilkadziesiąt zdjęć.

Chciałem odpalić na Xbox 360 (nieprzerobiona), ale mam informację jak w temacie - dysk z różnymi materiałami. klikam i nie odpala.

laser chodzi dobrze - inne gry odpalają się i nie mam problemu z wieszaniem się.

Idzie na Xbox taką zawartość odtworzyć ? Konsola podłączona pod neta, opłaconego konta live nie posiadam.
 

Widmo.sg

Świeżak
Świeżak
Ehhh najciemniej pod latarnią... :)

Teraz już wiem że należy uruchomić przeglądarkę obrazów w Aplikacjach lub Odtwarzacz video i wybrać bieżąca płyta :)

może kiedyś ktoś się też tak zakręci więc odp powyżej :)

pozdro
 

Do góry Bottom