1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Komunikat na starcie - pytanie

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez thebarte12, Lipiec 29, 2013.

1. thebarte12

thebarte12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam! Jakiś czas temu pisałem, że wyskakuję mi komunikat przy starcie o tym, że konsola została zaprojektowana w celu zapobieżania przegrzaniu itd. Przestawiłem konsolkę na otwartą przestrzeń, żeby miała czym oddychać a nie na "zamkniętej" półce. Problem zniknął. Natomiast wczoraj kiedy było bardzo duszno znowu się pojawił. Włączyłem konsole wieczorem i wyłączyłem po kilku minutach. Po 30 minutach włączyłem go ponownie żeby coś sprawdzić na live. Wtedy właśnie wyskoczył ten komunikat. Zacząłem restartować konsolę kilka razy żeby sprawdzić czy się pokaże ten komunikat. Wyskoczył on kilka razy (po 2/3 restartach). Dzisiaj rano odpalam konsolę, restartuję ją i wyskoczył. Ale po kilku restartach już się nie pokazał. Mam Xboxa 360 Slim 4GB. To są moje pytania:

1. Czy ten komunikat może wyskakiwać przez to, że jest strasznie gorąco w domu?
    2. Czy to oznacza, że już się kończy żywot mojej konsoli?
    3. Mam się zacząć martwić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Imperial BoRo

Imperial BoRo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    a jak tam z gwarancją ?

4. thebarte12

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Gwarancji już chyba nie ma bo konsola jest z grudnia 2010. Ale wcześniej tego problemu nie było odkąd ją położyłem na otwartej przestrzeni. Dopiero wczoraj jak był ten mega upał. (miałem 30 stopni w domu!)

5. Imperial BoRo

Imperial BoRo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    ja bym ją rozebrał i przeczyścił ew zaniósł do serwisu ale fakt faktem jest tak gorąco że nawet konsoli mi się nie chce włączyć bo w pokoju jeszcze gorzej się robi ;/

6. thebarte12

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Faktycznie ona nigdy nie była czyszczona. Muszę ją zawieźć do serwisu żeby z nią coś zrobili. Powiem szczerze, że dziwił mnie ten komunikat bo od czasu kiedy ją mam (ok. 2,5roku) nigdy nie było z nią żadnych problemów. Chyba doszedłem do tego dlaczego wyskakuję ten komunikat. Jeżeli pogram np. 30 minut i potem zrestartuję konsolę dwa razy, czujnik "myśli", że konsola się przegrzała lub miała zbyt wysoką temperaturę. Dodam jeszcze, że nigdy jej nie katowałem. Rzadko chodziło może z 5h. Codziennie może wejdę zagram w coś z 30 minut i tylko tylę. Raczej nic nie powinno się stać z moją konsolką? Pytam bo mam zamiar teraz kupić BOII i nie chciałbym, żeby mi konsola siadła.

PS: Nigdzie nie mogę znaleźć tego komunikatu w internecie więc to chyba nie jest nic poważnego. Ale ja zawsze muszę panikować z byle powodu . więc mi powiedzcie :p

7. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Prewencyjnie wymiana pasty, czyszczenie radiatora z kurzu o ile tam coś będzie. Jeśli nie czujesz się na siłach nie rozbieraj bo przy ściąganiu xclampa możesz uszkodzić płytę.

Wysłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 4

Wczytywanie...

Poleć forum