Komunikat przy starcie

thebarte12

Użytkownik
Użytkownik
Cześć. W ostatnim czasie już mi 2 razy wyskoczył komunikat przy starcie, że konsola Xbox 360 jest zaprojektowana żeby zapobiegać przegrzaniu itp. O co z tym chodzi? Konsola mi siada pomału czy coś? Jakby co to mam Slimka :)
 

koloboro

Użytkownik
Użytkownik
taki komunikat występuje jak cpu/gpu osiągnie określoną temperaturę już na starcie. trzeba pewnie wymienić termopastę lub poprawić mocowanie radiatora
 

Krycha1987

Banned
Jak masz gwarancje to oddaj, jak nie to wymień pastę jak napisał kolega i wyczyść ją z kurzu bo pewnie radiator jest cały zaklejony. Zbadaj też ręką czy z wylotu leci gorące powietrze bo może to być uszkodzony czujnik.
 

thebarte12

Użytkownik
Użytkownik
To mi tylko czasami wyskakuję. Ale zauważyłem, ze konsola była za mocno wsunięta. Pewnie to było przyczyną. Poza tym teraz jest strasznie gorąco w domu.
 

Imperial BoRo

Użytkownik
Użytkownik
niektóre slimy z początku produkcji miały uszkodzony czujnik.
Nie trzymaj konsoli w szafce ani w półce tylko tak aby wentylator był na pustej przestrzeni
 

thebarte12

Użytkownik
Użytkownik
Ale dziwne trochę bo przez jakieś 5 minut pograłem w BF3 wyłączyłem i włączyłem konsole ponownie i ten komunikat wyskoczył. Konsole mam już chyba jakieś 2 lata i od samego początku nie było z nią żadnych problemów.
 

Imperial BoRo

Użytkownik
Użytkownik
cóż poczekaj z dzień, dwa czy dalej tak będzie.
Czy konsola ma dużo miejsca ? :) Jak się nie boisz to po tych dwóch- trzech dniach rozbierz konsole i ją przedmuchaj,,,, albo zanieś do serwisu bo 2 lata to chyba już po gwarancji.
 

thebarte12

Użytkownik
Użytkownik
Nawet jak to wyskoczy to można to pominąć i grać do bólu więc to raczej w niczym nie przeszkadza. Jeszcze konsole raczej będę wiozł do Juchego żeby mi Lt 3.0 zrobił to zobaczy poproszę go żeby mi wyczyścił.
 

Do góry Bottom