1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Komunikat ze szmateczką ?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez santel, Maj 20, 2014.

1. santel

santel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Więc tak rok temu zakupiłem nowy napęd do konsoli oraz nagrywarkę IHAS.
    Do tej pory działało wszystko dobrze, wczoraj nagrywałem Bioshocka Infinity, wszystko nagrało się ok, nie było żadnego błędu, może poza tym, że 2-3 razy prędkość spadła o 0kb/s i nic się nie nagrywało, ale po minucie wszystko wróciło do normy, weryfikacja również pozytywna.Ale co wkładam do napędu, odpalam i pokazuję się, komunikat ze szmateczką;c ?
    Co jest powodem ?
    Płytka to verbatim

2. Lotnik421 Xbox One

3. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    sprawdź ustawienia i wgraj plik pod verby od nowa

4. santel

santel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    mógłbyś jaśniej ?
    Ogólnie tez mam komputer sporo zawirusowany i ogólnie zasyfiony, czy to może byc tez przez to ?

Wczytywanie...

Poleć forum