Konami chwali się kolekcją Metal Gear Solid V: The Definitive Experience

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Generalny hejt jaki wylał się na Konami po ich ostatnich czynach nie daje praktycznie żadnego skutku, gdyż firma w dalszym ciągu profanuje swoje legendarne marki.

Jednakże teraz trzeba im oddać to, że podjęli pierwszą dobrą decyzję od ponad roku. A jest nią wydanie kompletnej kolekcji Metal Gear Solid V.

W skład tak zwanego Metal Gear Solid V: The Definitive Experience wejdą trzy gry. Pierwszą jest oczywiście płatne demo w postaci Ground Zeroes, drugą świetne The Phantom Pain, zaś trzecią pakiet wieloosobowej rozgrywki nazwany Metal Gear Online. Całość zawiera także wszystkie wypuszczone do tej pory DLC.

Miłą odmianą jest zobaczyć dobry zwiastun zbiorczego wydania jednej z najlepszych gier wszech czasów. Kolejnego Metal Gear Pachinko to już chyba nikt nie zniesie.


 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Metal Gear sie skończył wszystko co będzie teraz to istna tandeta i porażka.. Konami schodzi na psy niestety..
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja tam chętnie w to zagram, tak samo jak grałem w RDR UN
 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Myślę czy w metala nie zagrać chociaż w żadna czesc nie grałem tylko 1 czesc jak pamiętam na ps lecz jak słyszę angielski dubbing to mi sie robi niedobrze
 

goran

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Myślę czy w metala nie zagrać chociaż w żadna czesc nie grałem tylko 1 czesc jak pamiętam na ps lecz jak słyszę angielski dubbing to mi sie robi niedobrze
Ja grałem tylko w 2 na PS ;) A teraz cieszę się, że wychodzi kompletna kolekcja którą zapewne sprawdzę :)
W sumie nie śledziłem jakoś specjalnie newsów i nie wiem w czym Konami się ośmiesza.
 

Do góry Bottom