1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

koncówka do pada problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez yamahar1rn19, Marzec 23, 2012.

1. yamahar1rn19

yamahar1rn19 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witammam problem z padem a mianowicie ta koncowkaco sie w nia batere włada nie wiem dlaczego nie dziala styuli poprawiałem sprezynki wyciagałem i nic jaka jeszcze moze byc przyczyna?? i jeszcze jedno pytanie czy cda sie takoncuwke dokupic osobno??

2. Lotnik421 Xbox One

3. kubax360

kubax360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgierz
    ja jak miałem problem bo pad mi się rozłączał to.. tam w tej "końcówce" gdzie baterie sie wkłada wystaje taka złotawa blaszka, wyciągnąłem ją "do siebie" cyrklem, pod wadziłem po prostu, nie wiem czy to coś daje, ale pad się nie rozłącza.

4. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
  5. derr

derr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0