1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konferencja Sony w ramach E3 2013 datowana. (Nie tylko Sony!)

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez MrDraiger, Maj 5, 2013.

1. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Sony Computer Entertainment datowało dzisiaj swoją konferencję w ramach tegorocznej odsłony targów E3 i niestety, podobnie jak przed rokiem, będzie trzeba zawczasu zaopatrzyć się w dzban mocnej kawy.

Prezentacja planów japońskiego giganta na najbliższe miesiące odbędzie się 10 czerwca (poniedziałek) o godzinie 18:00 czasu lokalnego. U nas wtedy na zegarach wybije 3:00 nad ranem (wtorek).

Najwytrwalsi zapewne dowiedzą się nowych szczegółów o platformie PlayStation 4 oraz dedykowanych jej grach. Na zeszłorocznej konferencji Sony potraktowało PS Vita po macoszemu, więc miejmy nadzieję, że lekcja z tej wpadki została wyciągnięta po wsze czasy, a całe wydarzenie nie skupi się głównie na konsoli nowej generacji.

Czekając na konferencję Sony, wcześniej dowiemy się, co w ostatnim czasie ukrywał przed nami Microsoft (18:30, 10 czerwca), Electronic Arts (22:00, 10 czerwca) oraz Ubisoft (24:00, 11 czerwca).

Źródło: psp.team.pl

MrDraiger: O ile same godziny konferencji nie są niczym nowym (chociaż warto wspomnieć, że w tym roku Nintendo rezygnuje ze swojej konferencji na E3) to już to, co pokażą na tych konferencjach będzie o wiele ciekawsze. Microsoft i Sony zrzucą prawdziwą atomówkę na naszą branżę, Ubisoft pokaże zapewne AC IV, Watch_Dogs i Rainbow Six Patriots a EA, jak to EA, tasiemcami stoi jak co roku, nowa Fifa, nowy Madden, by zanudzić widzów już od samego początku, potem nowa ścigałka (by tradycji stała się zadość) BF4 i Dragon Age III. Już nie mogę się doczekać, najważniejsze dni w całej branży gier wideo.

2. Lotnik421 Xbox One

3. jankop

jankop Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jak zawsze nie oglądałem żadnych konferencji i dopiero na następny dzień czytałem co i jak, tak teraz nie ma szans żebym nie oglądał na żywo (Przynajmniej konferencje Microsoft i Sony). Wydarzenie dużego kalibru.

4. xBox.Rlz.

xBox.Rlz. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ciekawi mnie konferencja Microsoftu, mam nadzieję że będzie się działo :)

5. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    Ja będę oglądał tylko pokaz Microsoftu i Sony ze względu na konsole !

6. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Kolejne nieprzespane nocki się szykują...

3 użytkowników lubi ten post.
  7. meczek

meczek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    wlkp
    Oby trafilo sie wolne w pracy:D

Tapnięte...

8. nemesis48

nemesis48 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Radom
    Ja niestety mam na 7 do pracy więc nie obejrzę ale jak wyjdę to od razu biorę się do czytania newsów

9. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    Szkoda że muszę wstać rano ale dla e3 się poświęce

Sent with Galaxy S III via Tapatalk 2

10. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Konferencję Microsoftu, to sobie jeszcze obejrzę na spokojnie, ale na newsy od Sony wstrzymam się do kolejnego dnia.

Wczytywanie...

Poleć forum