1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konferencję Microsoftu na E3 2012 obejrzymy na żywo poprzez Xbox Live

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Maj 4, 2012.

1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Koniec z kombinowaniem - Microsoft ogłosił, że tegoroczną konferencję firmy z okazji E3 2012 będzie można obejrzeć na żywo na ekranie własnego telewizora. Wystarczy do tego podpięta do internetu konsola Xbox 360.

Konferencja pt. Entertainment Evolved rozpocznie się 4 czerwca o 18:30 czasu polskiego. Zgodnie z zapowiedziami Microsoftu całość będzie można obejrzeć za pośrednictwem usługi Xbox Live. Pytanie brzmi: czy owa przyjemność nie będzie zarezerwowana tylko dla subskrybentów "złotego" abonamentu? Znając MS- na pewno.

Czego spodziewać się możemy po samej konferencji? Zapewne wielu nowych tytułów na Kinecta, sporo wieści o Halo 4 i być może zapowiedzi świeżych marek.

A co z konkurencją? Sony wskoczy na parkiet 5 czerwca o 3:00, Nintendo tego samego dnia o 18:00. Będzie się działo!

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    I ciekawe czy Polski XBL będzie mógł skorzystać z takiej przyjemności... A jeśli tak, to czy będzie tylko konferencja Microsoftu czy też całe E3 będą pokazywane.

4. ratajek

ratajek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    @ pewnie tylko Microsoftu, jakby pokazywali całe to również też te od konkurencji.

5. seba1415

seba1415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Pomyśl trochę... na pewno MS streamowałby konferencję Sony i Nintendo:pride: które mogą okazać się lepsze. Ty relacjonowałbyś swoim klientom pokaz z konkurencyjnych firm?

6. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Pomyśl trochę... Relacjonowanie całego E3 = większa oglądalność. Napisałem też, że jestem 'ciekawy' czy tak będzie.

7. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    zawsze jest przecież YouTube :) ja sie juz nie mogę doczekać, na E3 czekam z wielką niecierpliwością :)

8. seba1415

seba1415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Ale dla nich to żadna różnica czy ktoś będzie to oglądać czy nie, oni na tym nie zarobią, nikt nie kupi Gold'a tylko po to żeby obejrzeć sobie przez 2 dni targi które normalnie obejrzy za darmola.
    Chodzi o to że nie będą nikomu robić reklamy w czasach wojny która konsola jest lepsza a tym bardziej wojny patentowej, kto ma golda ten może sobie obejrzeć jako miły dodatek oni na tym nie zarobią... Chociaż oczywiście mogę nie mieć racji, specem od tego nie jestem ale na logikę tak to właśnie wygląda :)
    Poza tym liczę że w tym roku MS zapowie jakieś ciekawe gierki bo w zeszłym roku była lekka bida :/ Chrzanić ich kinecta, daliby jakieś porządne tytuły, Forza Horizon i Halo 4 powinny być tylko standardem ja czekam na jakieś nowe gierasy:)

9. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Na pewno se obejrzę :) Najbardziej interesuje mnie Forza Horizon :) no i to czy zapowiedzą nowego X-a :)

10. remospl

remospl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Witonia
    #up. Nowego xa raczej nie zapowiedzą ponieważ już wcześniej deklarowali że nie bd nic o next genie na E3.

Wczytywanie...

Poleć forum