1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konfiguracja DashLaunch

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Pouqelin, Lipiec 28, 2012.

1. Pouqelin

Pouqelin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Od jakiegos czasu moj xbox strasznie zwolnil przy uruchamianiu jak i wylaczaniu gier po przewertowaniu forum doszly do mnie sluchy ze to wina FreeDasha. Posilkujac sie tematem: http://xboxforum.pl/artykuly-196/tutorial-poradnik-swiezego-jtagowca-104876/ postanowilem przeinstalowac FreeDasha zainstalowalem rowniez DashLaunch i dogralem plik launch.ini na dysk tak jak to napisane jest w instrukcji i tutaj zaczelu sie schody. A mianowicie po wejsciu do DashLaunch / Installer i uruchomieniu pliku Default.xex miala uruchomic sie konfiguracja DashLaunch lecz u mnie pojawia sie tylko same menu i tutaj moje pytanie jak uruchomic owa konfiguracje aby DashLaunch (3.02 moja wersja) uruchamial sie automatycznie przy starcie.

Z gory dziekuje i pozdrawiam !

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pouqelin

Pouqelin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Postanowiłem problem rozwiazac uzywajac innego DashLaunchera w wersji 2.32 instalacja sie uruchamia ale dochodzac do konca konfiguracji otrzymuje taki komunikat :

"File has no updates done.Checking for external patches.
    CB5771 fond,type:Falcon(glitch)
    External patches not found,checking embadded patches.
    Patches don't need to be updated,already current

Co z tym zrobic ? Bo FreeStyleDash sie nie uruchamia..

4. gutierez

gutierez Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Piotrków Tryb.
    Podpinam sie do tematu konfiguracji,czy mozna gdzies znalezc opis po polsku co znaczy kazde ustawienie czy tylko gotowe konfiguracje?

5. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1111
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  6. dasevensins

dasevensins Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam, nigdzie na forum nie mogę znaleźć informacji o opcji signnotice w dashlaunch v3.07, z opisu jaki jest w dashlaunch'u wynika ze będzie on blokował uciążliwe pytania o połączenie z xbl, nikt o tym nie pisze dlatego zastanawiam się czy warto ta opcje włączyć czy możne nie całkiem działa i lepiej zostawić wyłączona, a i czytałem ze można zmienić progi temperatur w dashlaunchu, nigdzie nie mogę znaleźć tej opcji, mógłby ktoś podpowiedzieć co gdzie i jak?

7. PeCetoLog

PeCetoLog Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Przejrzyj plik info_launch.ini dodawany do każdej instalki Dashlauncha (wszystkie opcje z opisem). Moje opcje w settings
    Signnotice=true
    Nonetstore=false
    Pozostałe mam na default, ale każdy może je ustawić wg własnego wyboru

Wczytywanie...

Poleć forum