1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konfiguracja dl

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez masiol, Czerwiec 27, 2012.

1. masiol

masiol Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, zaktualizowałem dzisiaj konsolę do 15574, robiłem to za pomocą Jrunnera, z tego co wyczytałem na forum, powinienem mieć dashlauncha 3.0, szukałem go na dysku w konsoli jednak tam go nie ma (albo ja coś zrobiłem źle), czy jest możliwe że przy tworzeniu obrazu jrunnerem nie wgrał się dashlaunch ? (opcja dashlaunch patches zaznaczona, podałem ścieżkę do fsd). FSD uruchamia się od razu przy odpaleniu konsoli. Prawdopodobnie ja zrobiłem coś źle, albo czegoś po prostu nie wiem. Nie bijce, w tym temacie jestem zielony. Proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. invisible

invisible Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Dashlaunch jest juz wgrany. Dzisiaj przerabialem to samo ;) Niby go nigdzie nie widac ale na 100% jest. Po wgraniu FSD i poprawnym ustaleniu sciezek, FSD powinien sie odpalic automatycznie po starcie konsoli. Natomiast jak chcesz wejsc do Dashlaunch'a to musisz sciagnac instalke najnowsza 3.02, wrzucic na dysk i odpalic plik.xex poprzez np. XexMenu lub Manager w FSD. Ewentualnie ustawic sobie sciezke dla danego przycisku w launch.ini bezposrednio do pliku .xex

1 osoba to lubi.
  4. masiol

masiol Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki ! :D Jest dokładnie tak jak napisałeś. Ściągnąłem DL 3.02, wrzuciłem na dysk, opaliłem i śmiga :D Jeszcze raz, wielkie dzięki.

Wczytywanie...

Poleć forum