1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konfiguracja internetu mobilnego i udostepnianie polaczenia na X Box ONE

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez CzakuS, Kwiecień 20, 2015.

1. CzakuS

CzakuS Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Elbląg
    Witam.
    Sprawa która mnie frapuje wygląda następująco :
    Mam lekka, miłą i przyjemną pracę która daje mi możliwość grania w miejscu pracy. Zabieram sobie zatem z domu swojego X-Box'a One, przynoszę do pracy i sobie gram. W domu oczywiście net stały, śmiga bez problemu, gram w co chcę, x box live wykupiony, jednak problem pojawia się w pracy, wiele gier bez połączenia internetowego po prostu się nie włącza. (dlatego od razu mówię że problem lagów mnie nie interesuje, chodzi o możliwość odpalenia większości gier a nie o granie w sieci z pingiem 5-10) dlatego chciałbym udostępnić sobie internet na konsoli używając tego co mam pod ręką w pracy a mianowicie :

Netbook ASUS EeePC z Windows 7 Starter
    Modem bezprzewodowy ZTE Mobile z sieci T-Mobile
    Kabel Ethernet
    Konsola X-Box One

W pracy nie mam routera więc tylko stworzenie połączenia na komputerze wchodzi w grę. Nie ma też żadnego otwartego połączenia Wi-Fi ani nawet zamkniętego do którego mógłbym zdobyć hasło. Z tego co wyczytałem w internecie Windows 7 starter nie ma opcji udostępniania połączenia. W związku z tym myślę że jedynym rozwiązaniem dla nie jest zainstalowanie programu który zrobi z mojego netbooka wirtualny router (chyba że jestem w błędzie, to jestem też otwarty na inne opcję)
    Proszę o poradę zarówno jakiego programu użyć oraz jak skonfigurować wszystko tak by NAT był otwarty na konsoli XO. Jeśli potrzeba więcej szczegółów to proszę pytać : podam. Wierze że jest jakieś rozwiązanie, inaczej zanudzę się w pracy na śmierć :p Niektóre poradniki które czytałem były z 2012 roku, pisane na X-boxa 360, na inne systemy operacyjne itp, nie znalazłem w nich rozwiązania swojego problemu dlatego proszę tylko o odpowiedzi, które zostały sprawdzone i skutecznie wyeliminują problem.

Pozdrawiam i czekam na pomoc :) każda godzina się liczy - nie wiem ile jeszcze wytrzymam :p

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
  4. CzakuS

CzakuS Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Elbląg
    Nie chce zbytnio dokupować nic, bo nie widzi mi się sponsorować zakład pracy, za mało płacą ;) a wystarczy mi że konsole i netbooka na plecach do pracy donoszę, router mógłby się nie zmieścić albo spowodować że zacznę do roboty z torbą sportowa albo walizka chodzić ;) Szukam zatem rozwiązania bez routera jeśli takie istnieje.

Wczytywanie...

Poleć forum